reuma a erekcia

pabluso1

trva to uz viacej ako dva roky a zacina mi sibat-niekedy na to nemam cas ked som vytazeny.Bol som u jednej co mi robila akupunkturu a ta mi povedala ze organy ako take podla nej mam v poriadku-ale cesty ze su blokovane ku tym organom a ze tie organy nedostavaju to co maju dostavat-blokovana LYMFA

ojka

možno je to len nejaké počiatočné štadium... /-: ale ak by ti ho nechceli dať, tak ja by som normalne na tvojom mieste zmenil lekara.

pabluso1

ASI MI HO NEDA-O MNE SI UZ KAZDY MYSLI ZE SOM NA HLAVU-HYPOCHONDER-A NAJHORSIE ZE SI TO ZACNEM MYSLIET AJ SAM.krvne testy nic nenaznacuju co bych viedlo ku tomu ze mam nejake problemy-vsetko mam v poriadku

ojka

ja som si včera nabrala do mištičky a celu zjedla, ta je fajn (:
No ale tak potom ti nebudem vedieť poradiť sukromnu reumatologiu, kde by ta len tak zobrali. Ja aj u nas poznám len tie, čo beru s listkom. To myslíš, že obvodný by ti ten listok nedal, keby si mu povedal o tažkostiach?

pabluso1

viem ze v Piestanoch je tato institucia,ale tiez tam treba ten vymenny listok-nieje to sukromna organizacia.Zacal som jest kyslu kapustu-ze udajne pomaha na imunitu

ojka

Hm, takže Tatry? nooo, skus sa poobzerať po širšom okolí, poprípade ak to bude nutné, tak aj mimo severného slovenska. Možno by bolo fajn ist aj do toho Narodneho ustavu reumatologických chorob, čo je v Piešťanoch. Ale ako pozerám, tak na žiadosti, čo sa tam podava, treba aj lekara, čo ťa posiela....hm.

pabluso1

ked ma zacali palit oci-tak som siel ku ocnemu-poslal ma tam obvodak-vidim na jedno oko dvojito-ale nic mi nieje.Vybavil som si potom bez vymenneho listku ocnu lekarku vo Vysnych Hagoch-predpisala mi umele slzy-trochen sa to zlepsilo-uz tak nepalia oci,ale ked ma to chyti tak sa idem zblaznit.Urologa som si tiez vybavil bez obvodaka-dokonca aj vysetrenie ciev som mal bez obvodaka-vvsetko sukromne ambulancie-len REUMATOLOGA NEMOZEM ZOHNAT

ojka

za malinko (: ale tu bude asi problém, podla mna treba listoček k hocijakému lekarovi, či je už sukromný alebo štatny,tak obvoďáka asi neobídeš. Teda ja nepoznam nikoho, komu by listoček nebolo treba. Možno keby si mal niečo oznamosti.Tak vtedy....

pabluso1

mnoo dik za prianie stastnej cesty-hadam sa nedorancem viacej ako som-ale aktivita mi trochen vzdy pomaha zabudnut na problem-niekedy ako keby som ani nic necitil.Lenze u obvodaka vidim problem,lebo mne uz robili tolko testov,ze neviem ci niekoho k niecomu prinutim aby mi vydal poverovaciu listinu na ineho lekara.Ja by som potreboval zistit priamo kontakt na reumatologa co by sa o mna zaujimal-radsej si to priplatim