Dnes zacinam

Príspevok v téme: Dnes zacinam
tucneprasa

Ahojte,
uz mam dost toho ako vyzeram.Niekedy som mala 63kg a vyzerala som super,dnes mam 71kg a vyzeram otrasne.Musim so sebou nieco robit a tak som sa rozhodla chudnut.
Kazdy den si dam rano 20min.rotoped nalacno a poobede 60min.aerobic.Uz ziadne sladkosti,ziadne jedenie po 17:00.
Pridate sa ku mne niekto s vahou nad 70kg?
Kazdy pondelok rano sa odvazime a musime mat aspon 1kg dole.
Mojim cielom je do 14.2 schudnut na 67kg.

tucneprasa

Co tu tolko rieiste moju temu?Mam prezyvku aku mam,nechapem co riesite.Chcela som,aby sa ku mne pridal niekto kto ma nad 70kg a budeme sa vzajomne podporovat v dodrziavani zdraveho stravovania a cvicenia.
yetynka: som rada,ze si sa pridala.

fenix1

ak to bolo myslene na mna,tak ta oslovujem nickom ktory si si dala
a nema vyznam kazdy tyzden dookola pisat to iste.takym sposobom ako si ty myslis urcite neschudnes

LILIII

TEMA je DNES ZACINAM !!!!

na tyranie si telo zvykne ,taktiez i na cviky ktore robis pravidelne
no DRINA TO JE MOJE CIM VIAC POTU TYM SA CITIM V POHODE (dietu neriasim )

majkaaa

Mnohí sa nedokážu poučiť,chcú schudnúť čo najrýchlejšie,vymýšľajú všelijaké diéty a je to k ničomu. Len čo týrajú svoje telo a to si každú diétu či hladovku pamätá. A stačí tak málo,výber tých správnych potravín,NEHLADOVAŤ,naopak,pravidelne 5x denne jesť,aj jedno teplé jedlo za deň a pohyb. Ide to síce trochu pomalšie,ale zato bezpečne,trvalo a isto.

majkaaa

Vieš,aby si sa vyhla jojoefektu,nie je dobré nejesť po 17-tej hodine. Toto sú základné chyby v chudnutí. Treba jesť 5x denne,pravidelne. Vtedy sa odbúrava tuk. Ak budeš jesť málo,vynechávať jedlá,schudneš síce tiež,ale nie nadlho,pretože ubudne viac zo svaloviny, nie z tukov, spomalíš metabolizmus a potom máš za pár mesiacov všetko späť aj s "DPH",pozor na to.