Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

padanie vlasov...

Príspevok v téme: padanie vlasov...
mandarinka

Poradte mi niekto,asi pred tromi rokmy som si vsimla ze mi padaju viac vlasy,a ked si porovnam fotky teraz a predtym tak je ich vyditelne menej,mam to asi zo stretu(skola,doma a tak)ale nechcem dopadnut ako moja kamaratka,ktorej pred dvomi rokmi vypadali vsetky vlasy a doteraz jej nevedia zistit z coho to ma.Poradte mi s nejakymi tabletkami alebo vitaminmi volne dostupnymi v lekarni.Dakujem vopred

stanca75

Tiez mi padaju vlasy, zistili mi, ze zo stitnej, ale padaju aj po upraveni liekov a bola som aj na koznom dala mi lekarka nejake vodicky. No to tiez nepomaha mala som taku hrivu a teraz som ako osklbane kurca s perim na hlave. niekedy mi pomohli injekcie panthenol, ale vraj sa uz nevyrabaju tak neviem o chvilu si budem utierat len prach..

lucinusik

ahoj skus si dat vysetrit stitnu žlazu ... skratka si daj spravit krvny obraz.. ja som tiez mala taky problem padali mi vlasy a cestne prehlasujem ze ich mam o polovicu menej a to mam krasne dlhe vlasy ..Skus pouzit VICHY cerveny sampon posilujuci ja ho pouzivam viac ako pol roka iny ani nechcem.!!! a super a rastu mi nove vlasy..!! fakt pomaha!!!!!! skus si objednat aspon jedno balenie vyskusaj hned budes citit rozdiel ...!!! niekedy byva aj akcia ze kupis dva za cenu jedneho. to je fajn vzdy ja nakupujem do foroty.

jaanulkaa

ak ide o rovnaky druh antikoncepcie, t.j. 21tbl. a 7 dni pauza - teda klasicka HAK -tak doberies blister yadinu, das 7dnovu prestavku a v 8den zacinas brat tbl. z novej antikoncepcie. Takze nie je potrebna ziadna velka pauza v ramci prechodu na novu HAK. Len klasicka 7dnova :)

mandarinka

jaanulkaa

dakujem,popytam sa gyneklogičky,fakt to može byť k toho,a keby som si chcela dat inu aktikoncepciu musim mat medzi tou starou a novou nejaky odstup alebo ju mozem zacat hned na dalsi mesiac?

jaanulkaa

mandarinka - no podla vsetkeho to bude z yadinu. poviem ti tak, ze ja som tomu tiez najskor neverila, ale po tom, co som tu na zdravi stretla mnoho zien, ktore sa stazovali na podobny problem a mali to presne z yadinu /kazda jedna/ tak som uz pochopilla. V tej hak asi nieco bude, najviac pripadov bolo takych, kde zeny uzivali prave yadin a z toho im padali vlasy. Zmen HAK a neboj ze napr. priberies, radsej vyzerat silnejsie a cvicit ako bez vlasov ... mne uz bolo jedno ked mi gyn povewdal, ze z diane sa velmi pribera. prioritne som chcela zachranit to malo, co mi na hlave ostalo. a len tak na margo- ani z diane nepriberam :)

ojka

mandarinka, neviem z čoho to máš, ale možno by ti pomohol výživotý doplnok "kremík + H", ten je aj na vlasy, nechty i pokožku,....

mandarinka

jaanulkaa

aj ja mam YADINE,neviem či moze sa to tato antikoncepcia,ale ja sa bojím ked ju vysadim a doktorka mi da inu ze ta bude mat ine vedlajsie ucinky,napr.priberanie ale akne.skusim sa opytat gynekologicky mozno mi nieco poradi.

jaanulkaa

a nerozmyslala si o tom, ze to moze byt dosledkom uzivania terajsiej antikoncepcie? Pretoze mne zacalo padanie vlasov par mes. po zac. uzivania YADINU, potom som ho vysadila,mala rok pauzu,... jednoducho nic nepomahalo a az teraz ked uzivam DIANE - vidim zlepsenie...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

padanie vlasov... - Fórum - ZDRAVIE.sk