Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KRCKE V BRUCHU A MLIEKO

Príspevok v téme: KRCKE V BRUCHU A MLIEKO
fasta

Cawte!Mam taky problem.V poslednej dobe ked vypijem mlieko, mam v bruchu krce a mlieko mi nechuti. Vzdy som ho mal rad no teraz neviem preco ale mi uz vobec nechuti.Je tiez cudne ze ak zjem nieco co obsahuje mlieko, krce nemam( napr ovsena kasa, cokolada). Neviete cim to je? je to prebitok vitaminov co obsahuje mllieko??

luckyliu11

ahoj, mala som tiez takyto problem, chutilo mi mlieko a zrazu po vypiti ma bolievalo brucho. tak som sa dakde docitala ze mozem mat intoleranciu na cerstve mlieko. skusila som mlieko prevarit - kakao, zaliat ovsene vlocky atd a takto upravene mlieko mi problemy vobec nerobi ale ak vypijem pohar neprevareneho tak mam bolesti...tak mozno tvoj pripad bude podobny

fasta

no neviem preco by som mal mat laktozu ked som nikdy nemal vazne zdravotne problemi. stravujem sa zdravo....a pre podrobnost ta bolest je priblizne ako pri hnackovani.alebo skor to je take pichanie nad zaludkom.hned pod rebremi.niekedy ako pri strese.v kazdom pripade dakujem za okamzity prispevok jajkafr :)

jajkafr

fasta mnoho ľudí nemá celý život žiadne zdravotné problémy a na "staré kolená" ochorejú... skús na určitú dobu vysadiť mlieko a potom si ho skús znova dať možno to je len taká chvíľková odozva organizmu

fasta

no neviem preco by som mal mat laktozu ked som nikdy nemal vazne zdravotne problemi. stravujem sa zdravo....a pre podrobnost ta bolest je priblizne ako pri hnackovani.alebo skor to je take pichanie nad zaludkom.hned pod rebremi.niekedy ako pri strese.v kazdom pripade dakujem za okamzity prispevok jajkafr :)

jajkafr

fasta môže to byť aj tým, že sa u teba možno objavuje intolerancia laktózy čiže nemôžeš iba sladké mlieko výrobky z neho ti však nerobia nič

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KRCKE V BRUCHU A MLIEKO - Fórum - ZDRAVIE.sk