Som tehotna mam len 15r

n,,

Antikoncepciu pre veriacich je zakázaná. Moja spolužiačka bola na spovedi... knaz sa jej pýtal či beire anikoncpciu a či má pohlavný styk.. tak nechcela klamať a povedala ano.. a čo na to kňaz? totalne jej vynadal... že aký to je hriech nedal jej rozhrešenie a vyhodil ju zo spovede.. pekne.. radšej ani tam nechodím ja som veriaca aj verím v boha ale cirkev neuznávam!!!! Našej nabožkárky sme sa pýtali prečo sa tak hnevá keď niekto užíva antikoncepiu pretože je to vražda dieťaťa.. pretože niekedy ta antikonc. zabrani aj oplodnenému vajíčku sa uhniezdiť v maaternici.. a menštruaciou sa vyplaví taktiež cirkev je proti aj umelým oplodneniam.. pretože matke keď dajú do tela 5 vajíčok oplodenných a uchytí sa len jendno tak voči tým 4 je to vražda!!!tým vyplavením.. a veľa mladých hľadá na disco chlanov alebo pznám keď chodia 30ročný pred disco večer a hľadajú 15 ročné pipky aej už 13 ročné čo im ponukajú sex za peniaze.. stačí ísť na nejakú známu disco a sledujte to .. nechápem ich.. a čo sa týka tejto témy tak dievča veľa šťastia teraz si to neuvedomuješ ale budeš v živote neskôr ľutovať.. pokiaľ si nenarazila na toho pravého nehovorim možno ti bude veľmi dobre.. ale si mladá a tebe bude chýbať voľnosť.. disco kamarátky.. budeš musieť pri špinavých plienkach toto je pekné ale musíš byť na to pripravená a veľa poznám aj ja čo sú teraz v 17 mamičky.. a tie babatka romske.. hmm tak to je vec človeka ael ak ti poviem že žiješ niekde v blízkosti nich tak by ste nechceli od nich isto dieťa...

lost

bohuial, chamtivost nepozera na farbu :D

to iste aplikovat na zavistlivost, momentalnu zavostalost, a podobne no :))

iný pohľad

a najväčší rasisti sú negri....

nech si vraví, kto chce čo chce...
negri medzi seba bieleho nepustia- tv seriály a pod., ale keď je čisto biela skupina, hneď už je rasistická....

meggy10

akoze niesom rasista, ale ciganca by som si neadoptovala ani ja, ved z toho ti iba grazel vyrastie, totizto maju taku divu krv a to je uz v nich.

nikinka

Ahojte.

Naozaj sa mi vidi, ze je to vy,yslena tema, aby torzvirila hladinu, lebo su tu naozaj uuplne jednoduche a logicke.
Ake branie deti detom, aky suhlas rodica a hlavne v 4tom mesiaci, a bla bla. Mozno so, dalsia vysikoskolska truba, ale mam otazku:

Kazdy tu pisete o tom ake to je normalne a ze sa to deje vsade. Netvrdim ze nie. Mam 17 rocneho syna a v nasom okoli sa to este nestalo.

Po druhe: sialene by sme si radi vzali miminko do adopcie, alebo aspon na pestunske starostlivost a viete co? niekdy nie je NIKDE v ustavoch pravne volne biele novorodena. Bud je tmavej pleti, alebo......
no ak byto bolo tak, ako hovorite poviem Vam jedno, uz by sme mali 5 adoptovanych deti....minimalne...

A ak je toto realna tema, preco neodpovedas Kavenka? Vravela si , ze si Ta rad ten tvoj vezme. TAk preco si ta nevezme. a si presvedcena este stale ze babo chcete obaja a budete ho vediet vychovat?

Netvrdim ze sa to neda. Ja som otehotnela ako 18 rocna a mame sa so synom ako krali :-))))

Len ma zaujima tvoj postoj a vas azor samozrejme