Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: svrbiaca pokozka hlavy

poznam

mna najviac svrbi hlava na plešine a vstrede hlavy smerom od plešiny aj mi začali padať vlasy spravili sa lupiny a po dvoch dnoch už mi smrdia vlasy od neumytia čo som pred tym mal až po min.4dnoch... som myslel že to je tym že často ležím na vankuši a sa mi viac potia vlasy lebo teraz som nezamestnaný :) a kukam telku z postele potom som si kupil šampon z lek.za 10e revital čo použivam už 3mesiace a vlasy my padajú o polovicu menej ale nič sa nezmenilo možno o trošku lepšie... z bokov mi vlasy nepadajú iba z tych postihnutych partií nechcem oplešatieť tak asi skočim ku kožnej či to nie je pliesen... som počul že k šamponu je dobre pridať par kvapiek oreganoveho oleja... takže treba isť k lekarovi inak to nevidím... inak čo sa tyka padania vlasov mam dobry režim dna aj kvalitnu stravu spanok ani stresy nemam takže toto vylučujem...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svrbiaca pokozka hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk