Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedovraciam sa??

andi

no ja vam poviem je to dobre vtedy ked sa bliyim ku koncu ked si to robyme navzajom 69 ak ma capete vtedy to ide same a cuti to dost dobre ale hnet to prehltnem,odvtedy sme s partnerom ako novi a mame sa moc moc radi.

n.,..

vždy je to horké:) mne nerobí problém sa s tým hrať a dať do úst ale už pri prehltaní semena tak to nerobím .. lebo raz som to spravila a dosť mi ostalo zle:( ale priateľ to pochopil tak vždy to ide do servítkov takže v pohode:)

meggy10

amira:D nikdy to nebude dobre napriklad ked zje vela sladkeho bude mat chud do sladka a tak to ide. ale teraz nemoze jest napriklad len vyberane jedla aby mal taku chut aku chces ty. tak to neberte do ust a nehltajte ked vam to nechuti

amira

meggy :D tak co by mal podla teba jest aby to bolo dobre ??? Kto nie je priebercivy chuti mu aj horke :D a podla mna mozes zjest co chces nikdy z toho nebude nejaka lahodka :DDD blbost :P

Amira

to je hlupost, ze chutí to podla toho co zje :-D to by musel pit vela tej anansovej stavy alebo džusu ale aj ta chut nie je skoro v nicom inaa podla mna... ak baba nie je rozmaznana alebo nema zaludocne problemy v pohode to spapa :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.