Nedovraciam sa??

andi

no ja vam poviem je to dobre vtedy ked sa bliyim ku koncu ked si to robyme navzajom 69 ak ma capete vtedy to ide same a cuti to dost dobre ale hnet to prehltnem,odvtedy sme s partnerom ako novi a mame sa moc moc radi.

n.,..

vždy je to horké:) mne nerobí problém sa s tým hrať a dať do úst ale už pri prehltaní semena tak to nerobím .. lebo raz som to spravila a dosť mi ostalo zle:( ale priateľ to pochopil tak vždy to ide do servítkov takže v pohode:)

meggy10

amira:D nikdy to nebude dobre napriklad ked zje vela sladkeho bude mat chud do sladka a tak to ide. ale teraz nemoze jest napriklad len vyberane jedla aby mal taku chut aku chces ty. tak to neberte do ust a nehltajte ked vam to nechuti

amira

meggy :D tak co by mal podla teba jest aby to bolo dobre ??? Kto nie je priebercivy chuti mu aj horke :D a podla mna mozes zjest co chces nikdy z toho nebude nejaka lahodka :DDD blbost :P

Amira

to je hlupost, ze chutí to podla toho co zje :-D to by musel pit vela tej anansovej stavy alebo džusu ale aj ta chut nie je skoro v nicom inaa podla mna... ak baba nie je rozmaznana alebo nema zaludocne problemy v pohode to spapa :D