K comu je muzovi zena ?

Príspevok v téme: K comu je muzovi zena ?
Nivea_formen

Myslim si, ze v dnesnej dobe je vela chlapov ktori si dokazu spravim vsetko aj sami. O domacnost sa staraju spotrebice cize nie je ziaden problem s tym oprat si nieco a podobne. Ta sexuchtivost muzov mi pride ako vsugerovana z televizie a z casopisov atd a uplne hlupa. Sex ??? Naco aj tak to po case pride uz nudne a onicom. Chlap ktory zacne so zenou vztah bude v manzelstve iba doplacat na zenu lebo ona zarobi menej. Starat sa o deti ktore aj tak az tak velmi nechce.

Laska ? Tie emocionalne hovadiny mi pridu uplne nechutne. To je pre zeny nie pre chlapov. Ja to nepotrebujem a myslim si, ze vela chlapov to nepotrebuje. Porozumenie ? To aj tak nie je mozne, hociktory chlap lepsie pochopi ineho chlapa ako zena. Ta ho bude iba chciet vyuzivat nic ine. A mohol by som menovat dalej ...

Nedokazem najst ziadnu vyhodu v zenach skor iba same nevyhody.

jajka001_

suhlas s limetkou. skor sa obide zena bez muza ako muz bez zeny. a kto ti povedal ze zena musi zarabat menej? sikovna baba muza ani nepotrebuje len muzi im to chcu vsugerovat aby sa mal kto o nich starat lebo su leniví

S1M

Ja mam pocit, ze Nivea_formen tu vyvolava zbytocnu "vojnu" pohlavi. Aj tak nikto nevyhra lebo obidve pohlavia maju svoje pozitiva a negativa.

limetka007

môžem povedať to isté ale v opačnom garde..načo je vlastne žene chlap? iba ak na jedno - darca spermií..aj tie si možno kúpiť...bez chlapa je totiž život oveľa jednoduchší....zvyšok nech si zváži každý sám podľa seba...

millli

Naco je zene vlastne muz?
1. Sex. Zena sa moze uspokojit aj sama alebo len s vibratorom. Aspon mu nemusi hovorit, aky je skvely. A ze sa nedocka neznosti, nevadi, ani niektori muzi nevedia, co to je.
2. Schopnost branit zenu. Niektori chlapi skor udru zenu, za ktorou sa obzeraju ini a obvinia ju, ze je slapka, namiesto toho, aby dali po papuli tym chlapom. Mala som aj byvaleho, ktoreho som vsak musela branit skor ja, lebo on sa bal, ani si neznicil svoje umelecke ruky.
3. Deti. Mnohi chlapi tvrdia, ze hoci sa stanu otcami, necitia ziadnu zodpovednost a opustaju svoje deti.
4. Porozumenie. Skor sa mozem vyzalovat inej zene, lebo muz povie, ze jeho to nezaujima, co ma trapi.
A mohla by som menovat dalej.
Staci?

m.i.s.o

Pračo každý druhý uživatel má nick, s ktorého nie je jasné či píše muž, alebo žena, Myslím že to je dosť podstatné, hlavné tu.

Ema132

no asi by si sa mal vazne preorientovat alebo sa vyspi z depky a mozno raz najdes taku, ktora si ta bude vazit a budes si ju vazit aj ty;)

lost

Ked si vezmes druhu stranu, vedel by si cely zivot zit "sam" ?
teda napriklad sam v byte, alebo chodit na dovolenky sam a podobne, radio skor ci neskor omrzi, ci nie? :)

S1M

A vy mate problem, ked su zeny feministky a toto je krasny priklad toho isteho ale z muzskej strany - machizmus. A asi ta neucili na biologii, ze "sexuchtivost" (ako si to nazval) je obycajny pud, ktory nuti parit sa ako u zvierat. A vobec, neviem preco tu riesis taketo hluposti, k comu je to dobre, ze hlasas svetu takyto svoj genialny nazor?