Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

K comu je muzovi zena ?

Príspevok v téme: K comu je muzovi zena ?
Nivea_formen

Myslim si, ze v dnesnej dobe je vela chlapov ktori si dokazu spravim vsetko aj sami. O domacnost sa staraju spotrebice cize nie je ziaden problem s tym oprat si nieco a podobne. Ta sexuchtivost muzov mi pride ako vsugerovana z televizie a z casopisov atd a uplne hlupa. Sex ??? Naco aj tak to po case pride uz nudne a onicom. Chlap ktory zacne so zenou vztah bude v manzelstve iba doplacat na zenu lebo ona zarobi menej. Starat sa o deti ktore aj tak az tak velmi nechce.

Laska ? Tie emocionalne hovadiny mi pridu uplne nechutne. To je pre zeny nie pre chlapov. Ja to nepotrebujem a myslim si, ze vela chlapov to nepotrebuje. Porozumenie ? To aj tak nie je mozne, hociktory chlap lepsie pochopi ineho chlapa ako zena. Ta ho bude iba chciet vyuzivat nic ine. A mohol by som menovat dalej ...

Nedokazem najst ziadnu vyhodu v zenach skor iba same nevyhody.

ShaulaThalit

lost, díky. a ty si chlap. nevieš, kde nájdem dobrého muža, ktorý by ma mohol mať rád aj v dni, kedy nemáme sex?

lost

ShaulaThalit - no to byvaju :) ale to vsade :D ale niektore chutia dobre, nakoniec si ich clovek aj tak kupi :D
tak nech ta bolest skoro prejde ;)

ShaulaThalit

jasné, mama zvykne odšťavovať čerstvé šťavy... ale ja si radšej zbehnem do obchodu. z džúv bývajú dobré sračky inak

lost

ShaulaThalit - no ten coop dzus :D
ked uz dzus, tak doma odstaveny :)

tvoje zdravie ti podakuje velmi velmi :)

sice je s tym vela prace, ale to sa vyplaca :)

ShaulaThalit

Strašne ma bolí brucho. Dnes som sa len precpávala. Vypila som dva ananásové džúsy. Bolo tam napísané že je tam aj vláknina, ale podľa mňa odr*á*al*i.. Bol to jednoťácky džús. Neznášam coop jednotu. Pred ňou som sa stretávala s frajerom, pomóc... keď ja ho stále milujem. Je možné, že moju bolesť nevyvolal coop jednota džús, ale frajer?

lost

Slobodna - ja som to nemyslel urazkovo ;)
a vazne niez nie.
len som sa chcel vediet ako zareagujes.
ak to tak vyznelo, tak prepac.

Nepouzil som ani jedno vulgarne slovo na teba, a myslim ze ani na zeny celkovo ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

K comu je muzovi zena ? - Fórum - ZDRAVIE.sk