Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

K comu je muzovi zena ?

Príspevok v téme: K comu je muzovi zena ?
Nivea_formen

Myslim si, ze v dnesnej dobe je vela chlapov ktori si dokazu spravim vsetko aj sami. O domacnost sa staraju spotrebice cize nie je ziaden problem s tym oprat si nieco a podobne. Ta sexuchtivost muzov mi pride ako vsugerovana z televizie a z casopisov atd a uplne hlupa. Sex ??? Naco aj tak to po case pride uz nudne a onicom. Chlap ktory zacne so zenou vztah bude v manzelstve iba doplacat na zenu lebo ona zarobi menej. Starat sa o deti ktore aj tak az tak velmi nechce.

Laska ? Tie emocionalne hovadiny mi pridu uplne nechutne. To je pre zeny nie pre chlapov. Ja to nepotrebujem a myslim si, ze vela chlapov to nepotrebuje. Porozumenie ? To aj tak nie je mozne, hociktory chlap lepsie pochopi ineho chlapa ako zena. Ta ho bude iba chciet vyuzivat nic ine. A mohol by som menovat dalej ...

Nedokazem najst ziadnu vyhodu v zenach skor iba same nevyhody.

Jano12345

slobodna :D omg ... ja umrem z teba ... smejem sa ako kon, ked citam tvoje kraviny :D ... na teba nema nikto :D od tialto ani z tohto vesmiru :D a ani z druheho paralelneho :D ty si vyvolena ... vynimocna :D ano je to tak ... a inac si v pohode :D ? vsetci doma zdravi aj v hlave :D ?

klobucik

Slobodna ja s tebou uplne suhlasim vsetci su kompletne mimo este ze aspon mi dvaja vieme ktora bije, som rad ze som normal rovnako ako ty si tiez rada?:)

Slobodna

A nie iba na mňa, na žiadnu ženu ani odtiaľto ani v realite :-) to, že má žena zdravý sexuálny apetít, neznamená, že je nymfomanka, ktorá pôjde aj s takými chudákmi ako ste vy :-))sa zobudte! To sa už radšej vráťte k tomu, že ženu nepotrebujete, ale myslím, že skôr to bude tak, že takých ako ste vy, nepotrebuje žiadna žena.

Slobodna

až taký šikovný lost nie si :-)Na mňa by si zlatko nemal, väčšina chudákov tu :-) ktorí majú plno siláckych vulgárnych rečičiek ale v skutočnom živote sa im buď nepostaví alebo si žiadna o nich ani bicykel neoprie tak si riešia svoje komplexi na nete :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

K comu je muzovi zena ? - Fórum - ZDRAVIE.sk