K comu je muzovi zena ?

Príspevok v téme: K comu je muzovi zena ?
Nivea_formen

Myslim si, ze v dnesnej dobe je vela chlapov ktori si dokazu spravim vsetko aj sami. O domacnost sa staraju spotrebice cize nie je ziaden problem s tym oprat si nieco a podobne. Ta sexuchtivost muzov mi pride ako vsugerovana z televizie a z casopisov atd a uplne hlupa. Sex ??? Naco aj tak to po case pride uz nudne a onicom. Chlap ktory zacne so zenou vztah bude v manzelstve iba doplacat na zenu lebo ona zarobi menej. Starat sa o deti ktore aj tak az tak velmi nechce.

Laska ? Tie emocionalne hovadiny mi pridu uplne nechutne. To je pre zeny nie pre chlapov. Ja to nepotrebujem a myslim si, ze vela chlapov to nepotrebuje. Porozumenie ? To aj tak nie je mozne, hociktory chlap lepsie pochopi ineho chlapa ako zena. Ta ho bude iba chciet vyuzivat nic ine. A mohol by som menovat dalej ...

Nedokazem najst ziadnu vyhodu v zenach skor iba same nevyhody.

fgf

Aj ja ju povazujem za normalnu, ale je rozdiel chciet sex 5x tydzenne a 5x denne. V kazdom pripade ta otazka ci si normalna bola myslena ako reakcia na vyrok "oni ju totiž potrebujú, len ich žiadna normálna nechce."

Slobodna

fgf ja považujem sexualitu za normálnu :) tak sa tu nehraj na svätuškárku :)
jasné barbinka, máš pravdu.

barbinka

Slobodna kašli na nich, normálne zmýšľajúci človek vie, že muži a ženy sa navzájom potrebujú a tým pádom táto je nezmyselná. zakladateľ témy má komplex, alebo zlú skúsenosť a bude hádzať všetky ženy do jedného vreca. Však to je najjednoduchšie.

Slobodna

fgf a prečo by som na to nemala byť hrdá? Tak ako ste vy hrdí na to, že ste blbci a prezentujete sa tak :) Od začiatku tvrdím, že toto je nezmyselná téma, ale moje názory sa fakt nemôžu brať vážne :) Tí menej inteligentní, ktorí nevedia akoby sa slušne zapojili do debaty, vytrhnú pár slov z kontextu a začnú osočovať. Keď už nič iné, tak muž potrebuje ženu kvôli sexu a naopak, to som tým chcela povedať. Ale poniektorí vulgárni muži, ktorí tu písali, u tých sa vôbec nečudujem, že tvrdia, že nepotrebujú ženu, oni ju totiž potrebujú, len ich žiadna normálna nechce :) Myslím Macca, že celá téma, ktorá mala slúžiť iba ako provokácia- ak ste to doteraz nepochopili, by sa mala zrušiť. To je môj osobný názor.

acdar

Tessy,

ak sa ti zda tato tema trapna, tak sem nemusis vobec pisat, ani nijak reagovat. Myslim, ze je to jedna z najmenej trapnych tem spomedzi tych, co su tu.