K comu je muzovi zena ?

Príspevok v téme: K comu je muzovi zena ?
Nivea_formen

Myslim si, ze v dnesnej dobe je vela chlapov ktori si dokazu spravim vsetko aj sami. O domacnost sa staraju spotrebice cize nie je ziaden problem s tym oprat si nieco a podobne. Ta sexuchtivost muzov mi pride ako vsugerovana z televizie a z casopisov atd a uplne hlupa. Sex ??? Naco aj tak to po case pride uz nudne a onicom. Chlap ktory zacne so zenou vztah bude v manzelstve iba doplacat na zenu lebo ona zarobi menej. Starat sa o deti ktore aj tak az tak velmi nechce.

Laska ? Tie emocionalne hovadiny mi pridu uplne nechutne. To je pre zeny nie pre chlapov. Ja to nepotrebujem a myslim si, ze vela chlapov to nepotrebuje. Porozumenie ? To aj tak nie je mozne, hociktory chlap lepsie pochopi ineho chlapa ako zena. Ta ho bude iba chciet vyuzivat nic ine. A mohol by som menovat dalej ...

Nedokazem najst ziadnu vyhodu v zenach skor iba same nevyhody.

Tessy06

ešte stále? a inak ste normálni? nevidíte, akí ste trápni??
Ako deti tesne pred pubertou, keď si ešte nechcú priznať, že aj to druhé pohlavie má niečo do seba.

Každý dospelý človek, čo nemá IQ ako izbová teplota, už dávno pochopil, že sa navzájom potrebujeme, (čo môže byť dokonca veľmi príjemné a krásne) ... a bude to tak, až kým neprídu ještěři z pekel....ashtar sheran rulezzzzz!!!....alebo aspoň niečo podobné.

Predpokladám však, že väčšina z vás nemyslí naozaj, to čo tu tvrdíte a len ste sa nechali vyprovokovať zakladateľom tejto témy, lebo len o to mu išlo... je mi ľúto, ak ste to nepochopili.

Ale ak ste to mysleli vážne, je to smutné, možno raz budete otec krásnej dcérky.... vysvetlíte jej jej účel na svete??
„V pripade zeny na vybornu obcasnu "zabavu"... čo? NOLO?? alebo ju radšej vymeníš za ťavu??
SLOBODNÁ, povieš svojmu úžasnému synovi, že je len „Obyčajná guľa na nohe.“?

Ak naozaj myslíte vážne, čo tu tvrdíte, nie ste celkom normálni... tak poďme úchyláci oponujte mi.

Nivea_forman, ak si naozaj myslíš, čo si sem napísal, je mi to ľúto, nikdy nebudeš naozaj šťastný, kým nepochopíš niektoré veci.

Ámen, zabil bábu kámen

fgf

Slobodna je nadrzana nymfa a este je na to hrda :D Daju sa vobec nazory niekoho takeho brat vazne? Nesudim, len konstatujem.

schelby

acdar, tému som pochopila a vyjadrila som sa ešte pred tým... ale my nie sme zvieratká ... A mimochodom, neviem prečo tu riešiš mňa, vyjadri sa k téme...

acdar

shelby,

pochopila si nazov temy a o com sa tu pise?
Na to si prisla uplne sama, ze ked niekto, nieco nepotrebuje, tak to nema a ani nehlada?

Preco by niekto nemoho posudzovat toho, koho nepozna? Ved sa pozri do nejakej prirodopisnej knizky a tam najdes fotku jedneho zvieratka a spolocne znaky pre vsetky zvieratka toho druhu.

schelby

uhlie ja vôbec nemám na nič skreslený pohľad, je to tak, že kto chce vyvolávať konflikty, vyvolávať ich bude... Každý priemerne inteligentný človek pochopí, že táto debata vedie iba k hádkam, lebo vždy sa tu nájde niekto kto musí rýpať.... čo sa týka nevery,neviem ako myslíš, že ženy trestajú za neveru mužov.. Ďalšia vec, nie každá žena ťahá od chlapa peniaze, a čo je najdôležitejšie, ak muž ženu nepotrebuje, tak ju ani nemá a žiadnu si nehľadá. Nevidím v tom žiadny problém. A niektoré veci, čo píšeš sú úplne od veci. Možno v svojom okolí máš také ženy,ale ja za to nemôžem ako x- ďalších žien na svete. Ako môžeš posudzovať niekoho, koho ani nepoznáš? A je to jedno, či je to žena, a či muž...

meggy10

nie uhlie chcela som povedat ze zena ma svoje postavenie v domacnosti, ktore muz nespravi tak dokonale ako zena, aj ked ja sama niesom zienka domaca.