Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BRADAVICA na ruke

Príspevok v téme: BRADAVICA na ruke
azerbajgan

dobry den na ruke mam bradavicu-kurie oko je na zlom mieste na kostičke prostrednika a dosť to vidno mam na vas taku prosbu neviete o niečom domacom alebo o nejakom sposobe ako ju dať preč?na ruke ju mam už je to cez rok a pol sustavne to chodim davať vypalovať ale nič na to nepomaha ked zmizne z jedneho miesta objavi sa hned vedla prosim poradte

jajkafr

ahoj ja som mala na prstoch rúk tiež bradavice bola som to vypaľovať ale nepomohlo bradavice sa ešte zväčšili sesternica mi odporúčila "Duofilm" natierala som si s ním bradavice každý deň až dokým úplne nezmyzli trvalo to maximálne mesiac ale neviem isto a teraz nemám po nich ani jazvičky už ani neviem kde som ich presne mala :)a to som sa s nimi trápila od detstva :) takže skús ten DUOFILM za vyskúšanie nič nedáš a možno sa ich zbavíš úplne :) držím palčeky

fenix1

to sa musi vypalit az do masa,aby aj koren bradavice sa spalil,led su malicke,predavaju v lekarni taku vodicku na to,neviem ako sa to vola,ale ved oni budu vediet,ale to vypalovanie nic nenahradi

azerbajgan

tak chodil som najprv k jednej ona to odflakovala po pol roku som prešiel k druhej kožnej a ja už fakt neviem čo s tym

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BRADAVICA na ruke - Fórum - ZDRAVIE.sk