Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikony

Príspevok v téme: Silikony
OOJankaOO

chem sa spytat ci s tym ma niekto z vas skusenosti...
ja mam 17 strasne by som to chcela, niekde som sa dopocula ze tento zakrok je vhodny 4 roky od menstruacie takze moj vek by nemal byt problem...ale len so suhlasom rodicov myslite ze to staci mat podpisane na papiery ze s tym suhlasia alebo treba zobrat rodicov ako doprovod po pripade zobrat niekoho ineho z rodiny nemyslim rodicov, musi to byt zakonny zastupca alebo nie, hm, kto s tym ma skusnoti tak prosim napiste

OOOJanaOOO

tak 3300 to nieje najdrahsie su v amb. esthetic v bratislave ya 2700, taky priemer tohto zakroku je 2100, v podstate mam vsetko pripravene financne my to proble nerobi, som z kosic a cena by ma u tej spolocnosti ktoru som si vybraa mala vyjst 1400 len som chcea sa popytat ci ma niekto s tym skusenosti v takom mladsom veku

datelinka

o com tocis dievcatko? myslim ze v baumaxe ti predaju silikonovy tmel aj bez suhlasu rodicov. staci ak budes mat peniazky. :-)
ak chces podstupit operaciu, budes potrebovat suhlas zakonneho zastupcu, predsa len, kazda operacia predstavuje riziko.
mam vsak velmi silny dojem, ze zvacsovanie prs (ak teda myslis na to) sa robi az od 18 rokov.
mimochodom, mas cca 3300 € na takuto operaciu? nebolo by lacnejsie kupit si peknu podprsenku?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.