Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krátka uzdička

traso

Ja som tento zakrok absolvoval, uzdicka sa reze ale neboj sa je to pod lokalnou anesteziou cize skoro nic necitit a stichy sa davaju ale take ,ktore po case same vypadnu.hoji sa to celkom rychlo a po mesiaci je to uplne v normale.ak su problemy odporucam dat si spravit tento zakrok,mne to pomohlo velmi.

behind

Rýcle urobenie sa podla mňa nesúvisí s krátkou uzdičkou, ale s vekom.Pokial pri vztýčení penisu necítiš ťahanie a predkožka sa dá stiahnuť, tak je zbytočné rezanie.

ma.tthewko

dakujem ti moc !!! .... strašne som sa bál že budu dávať štichy ..lebo to mi kamarát vravel :P...a nepomohlo by napr pepino long action ?...

laky

Zdravim ta ,stichy nedavaju,to sa nareze ta uzdicka podla toho ako je kratka,a ptom sa to zahoji a vsetko je OK,hlavne sa porad s Lekarom!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.