Da sa to takto??? prosím

majkaaa

Pamätaj,že hladovkami sa priberá!!! Je to paradox,ale je to tak. Schudneš len na začiatku,za pár týždňov to máš späť aj s prídavkom. A spomaleným metabolizmom. Chudne sa len pravidelnou,vyváženou stravou spojenou s pohybom. Jesť 5x denne,menšie poricie.

asini

sybi25 : davaj pozor :D

frederic : hm ja ked som chodila predtym cvicit do fitka tak mi trener povedal že ked tam chodim an chudnutie že najprv mam schudnut a potom prist poslilnovat slavstvo že to pojde lahsie ako vicenim lebo že tym sa mi spravia svaly tak to mam tak premyslene aj ked to bude riadna makačka potom.. prajem skore uzdravenie

ojka

asini, ak to chceš rychlejšie, tak to možno nejakým nesprávnym spôsobom dosiahneš, ale ver, že sa ti to asi isto vrati a aj viac. A doničíš si potom celý metabolizmus...

frederic

asini,
nedá mi nereagovať. Asini, máš ideálnu postavu, výšku, váhu i obvod stehien. Fakt nechápem o čo ti ide, a ako môžeš byť z niečoho takéhoto smutná. Je to zvrátené. Áno, dá sa schudnúť za mesiac 7kg, ja som ich schudla za neuveriteĺných 6 dní (nechcene)a žial chudnem ďalej (zdravotné problémy), ale nikdy by som to neurobila sama od seba. Ani nevieš aké máš šťastie, že môžeš jesť všetko, čo by som ja za to dala. A ak sa zle cítiš, tak si zašportuj - rekreačne. Nič, čo je prehnané (či už jedlo, šport...) nemá zmysel a stráca to účinok. a ako tu už niekto písal, takýmto rýchlym úbytkom váhy si narobíš kopec problémov, rozhádžeš si celý organizmus, budeš mať nedostatotok všetkého, vitamínov i bielkovín a pod. Ochabnú ti svaly, zváskavie ti telo a potom budeš zas písať sem, ale s názvom témy: "Nepáčim sa sama sebe". Neviem, či ti to stojí za to. Tvoje uvažovanie však pripisujem tvojmu veku.