chlapi a chlapci-otázka pre vás

Príspevok v téme: chlapi a chlapci-otázka pre vás
purblanka

Prednedávnom som sa vydala,môj manžel ma miluje stále mi vyznáva lásku,posiela krásne sms,keď nie sme spolu,ale.............všimla som si že rád pozerá po pekných dievčatách,a ženách,často pozerá aj na nete,vyhľadáva si ich,no nerozumiem prečo.Vie,že mi to vadí,a robí to stále.Možno si myslí,že ja to neviem,ale ....Je mi to nepríjemné,ked niečo pozeráme spolu,a on stále povie na nejakú aká je krásna,akú ma peknú postavu,a pod...no načo to robia muži,ked majú svoju lásku.Najprv hľadajú tú pravú,a ked ju už majú,tak robia toto.Prosím,vyjadrite sa chlapi...

kajka01

ja sa tiez pridavam...mam priatela ktory ma miluje viem to...ale moj od zaciatku na hocijaku babu predomnou povedal ze je pekna...mne to praveze zo zaciatku nevadilo nejak ..ale uz sme spolu dlhsie a mne to zacina vadit cim dalej tym viac...a naposeldy ma dorazilo ked sme sa bavili spolu v bare a najprv okomentoval jednu casnicku ze je pekna ..a potom som si viac krat vsimla ako sa za nou otaca a to ma dorazilo a doteraz som z toho znechutena...a viem ze mu pri mne nic nechyba ako tu bolo nizsie niekde spominane ze je to tym taketo prejavy....on sam mi vravi ze ma krasnu musdru zenu...ale toto jeho komentovanie a cumakovanie po inych mi prekaza ...keby to robil aspon tak ze si to nevsimnem ale takto...

katrenka

purblanka...mam presne ten isty problem co ty..sice este niesom vydata..mam priatela uz dva roky..viem ze ma velmi miluje pretoze predtym ako ma spoznal to bol takpovediac..suknickar..teraz nechodi ani von..prestalo ho to bavit..radsej je so mnou...fakt ciitim ze ma miluje..ale niekedy am take tusaky e sa pozera po inych zenskyc..a pride mi to strasne nespravdlive..pretoze ja si niekedy kupim sexi bielizen napr..a maximalne mi povie ze som pekna..ale keby to videl na inej urcite by bol cely v keli z toho..neviem ci som ja ziarliva alebo je to normalny pocit..ale tiez mi pride nefer ze naco ma chlap kukat po inych ked ma doma svoju casto nadhernu musdru a neviem aku este zenusku ktora ho miluje...ah jaj ale asi to tak bude a nezmenime to..a mozme byt radi ze saiba pozeraju...zatial:D

Benjo

pubrlanka a co cakas, ze ten tvoj bude donekonecna slepy, hluchy aj sprosty, od samej lasky k tebe? To plati iba v case najvacsej zamilovanosti, ktora zvykne trvat tak max pol roka. Bud rada, ze sa iba pozera.

zadany

Co nema doma hlada inde. Pokial sa len pozera, mozes byt kludna. Aj ked o par rokov (3-5) uz nebude len pri pozerani. Milovat ta miluje, ale nieco mu u teba chyba...

uhlie

A co sa ti zda divne na tom, ze sa pozera aj po inych? Clovek sa moze pozerat kam chce. To mu chces este prikazovat kam sa ma a kam sa nema pozerat? Ved aj zeny sa obliekaju vyzyvavo aj ked uz niekoho maju.

skusena

Purblanka, moj robi to iste ... uiz som tu raz o tom pisala. Doknca nea problem predo mnou pochvalit predavacke krasny dekolt ci sa spytat casnicky, ci by nesla na Miss Slovensko. Je to maximalne neprijemne, hlavne ked ja nepatrim medzi tie objemnejsie hrudniku. Sme spolu uz 8 rokov, predtym som si to nevsimla. Uz som mu urobikla trapas, ked som si od casnicky, ktora sa mu pacila vypytala telefonne cislo - ze pre jedneho bazna, ktory vsak skutocne nestoji za to ... Dotklo sa ho to, ale zabralo. Myslim, ze si dava coraz vacsi pozor. A ked zacne pred kamosmi, tak ho hnes zotriem stylom: ta by ta urcite nechcela, mas velke brucho ... alebo: Ze kraska? Pozri na tie silikony, urcite sa o ne otiera kazdy mafian v meste a ty teda nie si prachaty... atd. Proste, davam mu najavo prave pred jeho kamosmi, ze mi tie reci vadia a v podstate ho mierne zhodim. Viem, v partnerskom vztahu sa to nerobi, ale nech si preciti to, co robieval mne. Ja mam sebavedomie dostatocne vysoke na to, aby som bola z jeho reci v depke. A viem, ze ak chcem, omotam si chlapa okolo prsta - a vie to aj on. Nikdy nikto nikoho nepodviedol a nemyslim, ze by k tomu malo dojst. Ale ... chlapi - odtal potial, chodte si riesit svoje komplexy inde, na mna to neskusajte!!!

purblanka

no teraz sa snaží viac,lebo som mu to vytkla,ale ma zaujímal nazor mužov,prečo musia byt stale na nete,a pozerat po fotkách žien

jajka001_

nechcela som sa ta s tym dotknut ze lutuje ze sa ozenil len priblizit jeho pocity - ze si uvedomil ze inu uz mat nebude. aj ked si bol toho predtym vedomy ked to pride, je to iny pocit.
nezda sa mi to v poriadku, moj to nikdy nerobil. ale je vela takych muzov. mala by si mu dat najavo ze ti to vadi inak to bude robit stále. ak ta lubi tak sa uvedomi a aj ked sa obzrie necha to bez komentara.