Nenávidim neporiadok

Príspevok v téme: Nenávidim neporiadok
willli

Všetci z našej rodiny sú bordélary, ale ja sa snažím udržať poriadok, najhoršie je keď ku nám príde rodina zo zahraničia, asi 2x do roka, na týždeň.
Všetci na všetko serú, nikdo si po sebe nič nevezme zo stola, bordel na linke, na PC stolíku, v kúpelni, na parapetách a vo všetkých izbách rozhádzane veci.

Hrozne zle to na mňa vplíva, na moju psychiku, nemám chuť vobec na nič, som unavený, podráždeny, vyčerpaný a ony ako také prasce sa zabávaju, berú to úplne v pohode.

willli

MickaCka- Páčilo by sa ti:
Ráno sa zobudíš, ideš do kuchyne a zistíš že si nemáš kde urobyť raňajky, mohola by si na parapete, ale aj tá je zasraná, soskamy, ozdobamy, perami, malovátkamy, čo ešte vidím, Gumičkamy do vlasov...........................Včera tam ešte nič okrem kvetov nebolo

ESL

skus pred nimi zacat upratovat porozhadzovane veci... aj tie ich, hlavne tie... poskladaj im tricka, kosele, pod. a daj im to na kopku niekam viditelne... pochopia...

mickaCka

willli a ostatní v tvojom rade,
veď nerobte z toho takú strašnú vedu. Ako by to bol najväčší problém sveta. Kiež by vás len toto trápilo.