odstranovanie znamienok

Laurina22

Baby je normalne ze mna ta ranka stale boli na dotyk?Zajtra mi maju vybrat stichy a ja sa celkom bojim toho ze ked to boli na dotyk budu aj stichy boliet:-///

Ja som si to este neodlepila...

ele

tak podla mna by sa to tiez lepsie hojilo "volne dychajuc", neprelepene, ale mne sa zda, ze tie obvazy mi tam tu ranu fixuju, aby sa nenatiahla, aby jazva nebola vacsia, hmm...
sice na tvari je to asi menej pravdepodobne, ako na chrbte, mne staci, ze sa zohnem a citim, ako ma to tam taha...

Laurina22

No tak lebo nas v skole tiez ucia ze prelepene ale zas vsetci mi hovoria Co siiii,ja som si to mal hned odlepit:-///

ele

sydney, napodobne :( Teraz som rada, ze sa zbavim tych vypuklych a po dalsie roky si dam aj tie ploche. A na tvari ti ostala jazva ("rebrikova" od stehov), alebo este nevies?

Laurina22

Dik baby dnes je to uz lepsie

Chcem sa spytat ja to mam prelepene nechat az do vybratia stichov?Asi ano vsak?Aku mate skusenost?

Inak som rada zesu uz prec:-)

sydney

katuska8:tiez som mala stihcy na krku zo znamienka a neboj,krkom mozes hybat. kde mas presne zasitu ranu? ja tak kdsesi pobliz aorty a vtedy sa ma dost ludi pytalo od koho mam cucflek :D
laurina22: mne raz tiez museli 3x opichat jedno,malo hlboky koren a mala som 6 stichov. a bolelo to este par dni,poznam to,no.
inac ja osobne som si dala z tvare vypalit 4,lebo jazvy sa mi zle hoja, a zvysnych cca 9 mam vyrezanych od koznej,dalsi tyzden idem na dve a asi po zvysok zivota budem vyrerazavat cely chrbat a zvysok,mam ich vela :/