odstranovanie znamienok

Laurina22

Ele tak to ja by som si nedala bez anestezy.

Ja sa bojim velmi bolesti-nie toho prostredia a lekarov ale bolesti

Kolko to asi trva vies mi povedat?

ele

Tak potom uz vobec nic necitis, budes to mat umrtvene, bude to pohodka ;)Ja som az pri piatom trosku citila ako mi to reze, taky trhavy pocit, ale nebolelo to vobec..
a inak s tym elektrokauterom to boli jak fras, 12 mensich znamienok bez anestezy za ziva!! :)

ele

Aha, moze byt, ze aj Sustekova je sukromna, clovek sa v tom nevyzna a pod pojmom "sukromna" si vzdy predstavujem nejaky nadstandart :)
Mne nie je luto tych penazi, mala som toho fakt vela a ked budu pekne jazvicky, tak budem iba stastna a zase nie je to zase tak vela penazi, aj lekar ku mne pristupuje neviem ci inak, ale je strasne mily :)
Ja som sa tiez bala, boli len injekcia- anesteza, potom necitits nic, popr. len take neprijemne tahanie, ked ti to reze, ale pohodka, nemysli na to, sustred sa na nico ine.. Mne rezal naraz 5 ks, tak si vies predstavit, teraz mam zalepeny cely chrbat, v stredu mi az vybera stehy.

Laurina22

Ano ni su sukromny,ved to mas tiez v Petrzalke sukromna nemocka taka velka oranzova

Ale toto preplacanie je tak zle nastavene,mne lekarka hovorila ze toto by malo byt VZDY preplatene lebo to mas vlastne kozne tumorceky...

No ja som taka strachoprdka bojim sa ze to bude boliet:-)

ele

Laurina, tak to mas super, ibaze ja som mala dost znamienok aj na nevhodnych miestach- nohavicky, podprsenka a nedalo sa vobec cez poistovnu, na dverach ma vycapeny cennik a treba to zaplatit. Tusim len od zaciatku roka to ma takto, lebo ta moja kamoska vtedy pre 2 rokmi neplatila ani cent.
A to je sukromna klinika? Myslim, ze mojich do kopy 25 znamienok(odstranovali mi ich aj elektrokauterom (50€) by mi ziadna poistovna nepreplatila :( Ja chodim na Sustekovu Polikliniku v Petrzalke.

ele

mne sa natrhnute znamienko vzdy zahojilo, nesla som nikam, ale vzdy sa odporuca radsej zajst za koznemu, pockat si tie 2 hodiny v cakarni :(

Pavol

Zdravým pred 4 dňami sa mi stal úraz pri ktorom sa mi natrhlo znamienko na hlave medzi vlasmi .. chcel by som sa spýtať či ísť stým ku kožnej alebo nechať to tak .. ďakujem za rady ..