Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odstranovanie znamienok

ele

tiez som si dala znamienka odstranit z estetickych dovodov, treba vsak hladat chirurga podla referencii, tento "moj" pouziva extra tenku nit a vysledok je ten isty ako keby mi to robil plasticky chirurg. Mojej kamoske zoperoval znamienka z tvare a nema tam nic, ziadnu jazvu, len o nieco bledsiu pokozku, na pohlad si to clovek ani nevsimne. A napriklad tam, kam ja chodim su dvaja chirurgovia a toho druheho nikto nechce, zevraj je to masiar :) Na sukromnej klinike by ma 13 znamienok vyslo najmenej 500€, tu ma to vyjde cca. 90€.

katuska8

no ja sa dosť bojím kvôli tej jazve mi kožný povedal aby som si to dva týždne sledovala. Neviem sa rozhodnúť či vybrať alebo nie, pretože v mojom prípade je to len z estetického hľadiska.

ele

Mne akurat vcera odstranoval chirurg 5 znamienok a platila som 35€. Vcera to dost bolelo, ked anesteza prestala ucinkovat a dnes ma to len svrbi, zajtra idem na vymenu obvazov.

Meretseger

Dala som si odstrániť na rôznych častiach tela - aj na krku. Pocit to bol divný, ale dalo sa to vydržať. Jazvy mi ostali všade, a to keloidné, ale ako diabetičke sa mi horšie hoja rany. Ináč sa to robí jemnými stehmi, bo je to takmer ako na tvári, bolo mi povedané - čiže tebe by tam hádam nemusela ostať:)

znamienko

Od coho zavisi ze niekto na zaklade odporucania od koznej lekarky za odstraenenie znamienka plati a niekto to ma zadarmo?

Moze sa ist na zakrok (odstranenie znamienka) aj par minut po darovani krvi?

123martin123

Co mas konkretne na mysli? Viem ze mi to nikto neukaze, jedine tak sa to dozviem ze to skusim, ale predsa, moze mat niekto zlu skusenost.. Spytam sa este inak, po akom case to bude uz menej viditelne? Ide o to, ze ak by som (teoreticky) siel teraz, tak o 2 tyzdne zacina skola a nechcem tam chodit takto polepeny..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odstranovanie znamienok - Fórum - ZDRAVIE.sk