Ma toto vyznam ? ...

Príspevok v téme: Ma toto vyznam ? ...
daniel45

Chcel by som vediet vas nazor na moj problem. Spoznal som jedno dievca, asi tak tri mesiace dozadu, a velmi som sa do nej zalubil, no ked sm jej to povedal, tak mi nedala ziadnu odpoved, ze ona proste nevie...von spolu chodime aj si piseme na nete a tak, ale vzdy povie ze nevie, aj ked som jej povedal az mi normalne povie aj nie, ze pre mna to bude lepsie, ale ona len nevie. A ja som uz uplne bezradny, stale na nu myslim a neviem sa na nic sustredit, proste mam ju stale v hlave. Este jedna vec, v lete sa rozisla s priatelom, chodili spolu dva a pol roka. To je vsetko, prosim, vyjadrite sa...diky

Deee

pre mna neviem znamena nie, prepac mozno krute, ale ak som nechcela ranit pouzivala som slovo neviem a postupne to prechadzalo az k nie...

daniel45

No ja najradsej by som necakal ale proste ona mi sama povedala ze na vztah moc nie je pripravena teraz...a ja ju mam velmi rad , moc, este som nikoho tak nemal...a radsej pockam ak to ma potom stat az to

daniel45

No ved aj na nu ani netlacim, uz som od nej ani davno neziadal odpoved, len ma trapi, mam dojem ze akasi je zvlastna uz aj na to mnete, ako by ju nebavilo pisani so mnou a tak, akoby ma nejako ignorovala a ja neviem preco, proste naposledy sme spolu boli v nedelu a to uplne v pohode a zrazu od pondelka uplne ina je a ked som sa len tak spytal ze ci jej nieco je tak ze nic jej nie je...toto ma hrozne trapi

leeerka

daniel, podla mna na nu netlac a nepytaqj sa jej to stale .. lebo ju len odplasis , bud jej kamaratom nadalej, bud s nou , pomahaj jej a mozno casom z toh onieco bude .. ona nevie kvoli tomu, ze je po rozchode a asi ani sama nevie co chce.... popravde, uplne ju chapem

daniel45

Zadany, ako fakt nic v zlom, ale ak to tebe teda nevyslo ako som usudil z tvojho prispevku, tak to neznamena ze u kazdeho to je tak. Naco su zeny nam? myslim ze na to iste ako muz zenam, proste aby sme jeden mali druheho, a mali sa aj koho opriet aj v azkych chvilach, nie len na tie pekne. To moj nazor na to. Lenze tiez si netreba nechat skakat po hlave, podla mna su vo vztahu ludia dvaja a nie len jeden, a ked ty si si nechal tak to je smola, fakt nic proti, ale to je moj nazor...

:)

no mna by ale zaujimalo, co mam robit, ked som v takej istej situaci ibaze on je chlap a ja zena.lebo to mi pride od veci ho volat von, iniciovat tie stretnutia, mne sa to prieci, aby sa zena doprosovala mužovi...ked si chlapec, tak mi to pride v pohode aspon, ked ty si ten iniciatívnejší...ale ked je to opačne?

zadany

Nema to vyznam, ser na to... zeny su aj tak len na obtiaz. V podstate vsetky problemy sa tocia len okolo nich. potom dopadnes tak, ze budes jak dilino len za tou svojou behat, pricom ta truba spravi vsetko len aby bolo podla nej... radsej sa ani nezamiluj, lebo potom uz si strateny...

uhlie

Keby bola do teba zalubena, tak by to vedela. Clovek obycajne vie, ci je do niekho zalubeny, alebo nie. Mozno ze je aj dost jednoducha.

rony26

no vidiet, ze to myslis vazne a uprimne...take tie ludove mudrosti typu "ser na nu" a "najdes si lepsiu" a pod. ignoruj...aj ked nemaj to tym ludom za zle, oni si totiz myslia, ze ti takto pomozu preniest sa cez to, netrapit sa...a ked citis, ze ti zato stoji tak bojuj, lebo dobre dievca nenajdes za kazdym rohom...ja ti zelam aby ti to vyslo a keby aj nie, podla toho co a ako pises si myslim, ze aj do buducnosti mas u zien vyhrate