chcete schudnúť?

mira

jasne, betka, navrhujem smer tema anorexia, bulimia. nechajme tu naozaj tucnejsie babeny,ktorym nadvaha moze sposobovat tiez zdravotne problemy ale ineho charakteru.

lenka22

tak potom uz ti neviem pomoct... musis jednoducho vylucit nepodstatne udalosti alebo cinnosti z tvojho zivota aby si stihla podstatnejsie veci ako napr tvoje zdravie:))

natasha

lenka22 no nie a myslim si, ze ani ten by mi nepomohol.raz som to skusala a po mesiaci ma to omrzelo lebo som tak ci tak nic nestihala

Alternativa

5x denne a ZDRAVO, to su najnovsie skusenosti. Stabilizuje sa Ti paradne metabolizmus, fakt to funguje. A doma nenajdes casove rezervy, ktore mozes vyuzit na pohybovu aktivitu? Nehovor, ze si za 24 hod. nepustis napr. telku.

natasha

lenka22 no hej mne robi velky problem organizovanie mojeho casu, ja partim ktym ludom co vecne nic nestihaju a vecne vsade meskaju :(

Alternativa

...a nikto na svete by sa nesmial, vsetci by mali smutne oci, nevladali by sme pracovat, tancovat, milovat...tak nejako by to vyzeralo, keby sme vsetci mali vycitku pre to, co sme zjedli. Jedlo je ZAKLADNA ludska potreba. Jasne, nemusi to byt cokoladka. Ale ak si ju das, aj to je OK. Kedysi som zalozila temu o cokolade, precitaj si.

natasha

lenka22 no hej mne robi velky problem organizovanie mojeho casu, ja partim ktym ludom co vecne nic nestihaju a vecne vsade meskaju :(

natasha

alternativa. heh no ja nie som na intraku, myslim si ze keby som bola tak by sa aj schudnut dalo, ale pri mojich rodicoch ee. Sa naverilo tak jedz, alebo co si myslis pre koho varime?? no a potom ked nejem tak som nevdacna a vojnu na mna. uf ja neviem ako im to mam vysvetli. A jest 5 krat denne to je akosi vela nie??