chcete schudnúť?

skromnaZA

Taktiež nesúhlasím s rýchlym chudnutím.Svoje kilogramy sme nadobúdali niekoľko rokov a zrazu chceme schudnúť za týždeň.Ja som už vyskúšala aj nálepky ale jojo efekt bol 2xväčší.Podľa mňa -pomohli mi prípravky zdravej výživy,pravidelnosť a
pitný režim - 3litre čistej vodz denne.

skromnaZA

Dendulka-aj ja ti poradím,do pitného režimu zaraď len čistú vodu a to na desať kíl tvojej váhy 4dcl.Pravidelne každé 4hodiny jedz .1/2 dodiny pred a 1/2 hodiny po jedle nepi žiadnu vodu.K raňajkám si daj ovocie a k večeri si daj zeleninu.

salex

Aký mate názor Zoru Ochodnícku a jej dietny plán, má niekto stým nejaké skúsenosti?Po pôrode som pribrala vďaka sladkostiam 16kg, stále kojím, takže nejak diétovať nemôžem a Zora mi pripadá dosť drahá

dandus

dendulka uz len veta rychlo a 10kg neznie zdravo, snaz sa jest kazde dve tri hodinky nieco male a hlavne zdrave a dodrziavat pitny rezim...ked to vydrzis dva tri dni tak tie ostatne budu lahsie a uvidis ako to zacne ubudat. kojila si alebo este kojis?

dendulka

Ahoj snažim sa schudnut som rok po porode a stale nic. Je to coraz horsie nemam na nic cas a neviem ako zacat potrebujem rychlu dietu aby som schudla 10kg poradte. Dakujem