Mrcha verzus vzorná holka

Príspevok v téme: Mrcha verzus vzorná holka
sam1990

Možno trocha netradicna tema ale v dnesnej dobe po trpkych skusenostiach sa stalo faktom , ze vzorne dievcata chalanov nudia. Povacsine,ta ,ktora sa muzom snazi vyhoviet , je mu oddana, vsetko mu odpusti skonci opustena a sama.No ta, ktora ma navrch dostane vzdy to co chce. Ona urcuje cely smer, vsetko komentuje, k vsetkemu ma svoje postoj a chlapi ju nemo nasleduju a padaju na kolena.Pritom povacsine sa skazdym chalanom hra flirtuje zabava sa!!! Preco ? Preco opustaju muzi verene holky a nasleduju za takymi s ktorymu ich povacsine caka len dobrodruzstvo ? Preco vernym a oddanym klamu a vyhybaju sa im , pricom mrchy vyhladavaju ? co pritahuje vas viac ? mila verna a oddana alebo sebavedoma ktora tuzi ovladat zabavat sa a vzdy ma navrch ?

ah marja

ja dam prednost slusnej babene.
Ale babene co ma vie uputat, je zabavna(tym nemyslim, ze si spara v nose.P), inteligentna a samozrejme ma fyzicky pritahuje. Ak by sa do mojho okolia dostala daka cuza co ma za noc pjatkovu 6 chlapcov tak nepochodi :).
Bud som divne naprogramovany ale ked pekna kocka je hlupa, radodajna alebo sa pretvaruje.. automaticky sa stava dakou "spodinou" o ktoru veru zaujem nemam .

ShaulaThalit

ja dávam prednosť mrchám. Tie sa s ničím neserú. Vyplakávajú nad somármi.
Dobrá mrcha nie je zlá!

lolololo

v mojom okolí vždy majú mrchy zelenú...
slušné ženy nemajú šancu ich prevalcovat...
je to hrozne smutné...

emca

no to by ste neverili, ale zeny reaguju presne rovnako, pritahuju ich gauneri ( a potom nariekaju..)a tych "dobrych chlapcov" podvadzaju...to bude tym, ze ludska blbost je nekonecna!!

willli

Vždy som chodil s mrchamy, ani k jednej som nič necítil. Bolo to len o sexe a porozumení.
Dokážem sa zalúbiť iba do slušnej baby.