Mrcha verzus vzorná holka

Príspevok v téme: Mrcha verzus vzorná holka
sam1990

Možno trocha netradicna tema ale v dnesnej dobe po trpkych skusenostiach sa stalo faktom , ze vzorne dievcata chalanov nudia. Povacsine,ta ,ktora sa muzom snazi vyhoviet , je mu oddana, vsetko mu odpusti skonci opustena a sama.No ta, ktora ma navrch dostane vzdy to co chce. Ona urcuje cely smer, vsetko komentuje, k vsetkemu ma svoje postoj a chlapi ju nemo nasleduju a padaju na kolena.Pritom povacsine sa skazdym chalanom hra flirtuje zabava sa!!! Preco ? Preco opustaju muzi verene holky a nasleduju za takymi s ktorymu ich povacsine caka len dobrodruzstvo ? Preco vernym a oddanym klamu a vyhybaju sa im , pricom mrchy vyhladavaju ? co pritahuje vas viac ? mila verna a oddana alebo sebavedoma ktora tuzi ovladat zabavat sa a vzdy ma navrch ?

AdamKrt

sam1990:

to iste mozes obratit aj, ze zeny letia na mrcha chlapov :)
----------
Napr. mne mne sa paci, ked zene zalezi na jej muzovi/partnerovi a keby som si mal vybrat, medzi slusnou, vernou zenou, ktorej zalezi na jej muzovi, alebo nejakou mrchou, tak by som s velkou radostou bral tu slusnu.

sam1990

nie nie nemusi ,,napr.ja chodim do kostola ale urcite nie kazde rano a vecer,,,nesedim doma tak ako ostatne mam chodim diskoteky vonku sa zabavit...to ale neznamena ze si nevazim vernost doveru a lasku vo vztahu...a taktiez nic sa mi nestalo v rodine ani nebol problem s vychovou,,skor dokonca priklad vzornnej rodiny

00julo

Aka vzorna holka? `Vzorne holky` maju vzdy neaky problem, bud sa im nieco stalo v rodine, alebo maju ine problemy, alebo vychovou... vid: kazdy den v kostole, vecer a rano sa modli pri sviecke... proste katastrofa.

lili8

sam, podla toho co pises, tak usudzujem, ze tvoj priatel ta miloval, svojim sposobom, ale k tej mrche ho nieco pritahovalo, ale (to ti on asi nikdy nepovie)...,nechcem nikomu krivdit, ale niekedy moze zena robit maximum, aby to vo vztahu klapalo, ale asi to bude v povahovych vlastnostiach tvojho partnera, ze sa nedokazal uspokojit s tym co ma, a ma potrebu stale vyhladavat nove dobrodruzstva...:)))