Mrcha verzus vzorná holka

Príspevok v téme: Mrcha verzus vzorná holka
sam1990

Možno trocha netradicna tema ale v dnesnej dobe po trpkych skusenostiach sa stalo faktom , ze vzorne dievcata chalanov nudia. Povacsine,ta ,ktora sa muzom snazi vyhoviet , je mu oddana, vsetko mu odpusti skonci opustena a sama.No ta, ktora ma navrch dostane vzdy to co chce. Ona urcuje cely smer, vsetko komentuje, k vsetkemu ma svoje postoj a chlapi ju nemo nasleduju a padaju na kolena.Pritom povacsine sa skazdym chalanom hra flirtuje zabava sa!!! Preco ? Preco opustaju muzi verene holky a nasleduju za takymi s ktorymu ich povacsine caka len dobrodruzstvo ? Preco vernym a oddanym klamu a vyhybaju sa im , pricom mrchy vyhladavaju ? co pritahuje vas viac ? mila verna a oddana alebo sebavedoma ktora tuzi ovladat zabavat sa a vzdy ma navrch ?

noToto

A ta, ktora sa pre neho obetuje a obskakuje ho a chce sa mu len zavdacit, si ho tym spravanim akoze nechce udrzat a kontrolvoat ho? Potom sa mu zakonite musie lepsie "dychat" pri mrche, ktora ho necha na pokoji a nesnazi sa utahovat tomu chudakovi oprate podla potreby, len preto, aby jej nezduchol.

janulkaaa

sorry , tak potom je zle položena otazka, lebo muz si skor za zenu zoberie slusnu zenu na cely zivot.A muzi vacsinou opustaju mrchy, a chcu slusne na zivot.Tie mrchy chcu len na jedno, lebo tie ,,slusne,, su v tom vacsinou fakt nudne, sorry

melany

Muži idú za mrchami preto, lebo chcú s nimi prežiť to sexuálne dobrodružstvo. Mrchy im urobia aj to, čo je doma pre nich "tabu". A to ich vzrušuje, a niektorí s tými mrchami aj ostanú žiť. Prečo?

uhlie

janulkaaa, mne sa zda,ze ty si mylis pojmy z dojmami a prujmami.

Nalistuj si nejaky vykladovy slovnik, aby si zistila, aky je rozdiel medzi mrchou a schopnou.

jajka001_

mrcha je tá čo myslí len na seba a vyuzíva muza, herečka
slusne su tie uprimne baby, nemusia byt ani sikovne ani mudre ale su uprimne

janulkaaa

otazka je, co je mrcha? schopna zena? Ktora je mudra, inteligentna a vie milovat aj muzov...vacsinou tie slusne jedine co vedia tak navarit a popratat, a to zvladne kazdy, ale muzi nehladaju sluzku ako v minulosti ale rovnocennu partnerku o ktoru sa budu moct opriet, nie nejaku handru

noToto

Ja neverim, ze existuje mrcha alebo vzorna. Je to ciste poza, nikto nie je len taky alebo onaky. Aj spinava sa obcas umyje i ked mozno nedrhne nezdravo do kosti jak cistotna. A cistotnej to tiez navzdy nevydrzi. Su to extremy, ktore s realnou ludskou bytostou nemaju takmer nic spolocne.