Silvester doma - katastrofa?

ivanka_83

a vies o tom, ze telo rastie, len v noci ked spis v tme?no moja sestra vyspavala viac cez den, nez v noci a je to krpec.a to bola vyssia nez ja.no ja som nikam nemohla a spala som tak ako je zdrave..teraz mas depku.zajtra ta to prejde.kamaratov bude boliet hlava, zaludok a tebe nic nebude.

Denz

ivanka- ak to tak dobre vies.........fajn.
Mna keby rodicia nepustili v 17tich na chatu a nemali sme tam baby.......nic by nebolo a mojho kamarata dnes uz manzelka by nebola v tom v 16tich.....
ale vyšlo im to a su stastni....

ajko

nie ajko je dievca.:D
no co sa tyka tych chat a alkoholu.:D tak..to bolo uz par krat cez prazdniny alebo vikendy. ale taka kalba ked je tam ma mama nepusti a ani na silvestra. je to otrava sediet doma uz ani neviem co mam robit a spat rozhodne nechcem. :(

ivanka_83

denz-prave preto, ze rodicia vedia ako to chodi a co sami porobili za blbiny, tak potom nechcu vlastnym detom dovolit tie blbiny.aj ked zakasy su este horsie-poznam podla seba.ja sa pokusim byt demokraticky rodic.doveru za doveru.no uvidim, ci mi to vyjde...

ivanka_83

ajko je vlastne chlapec..aha.ale alkohol skodi.ked zacnes pit az po 21 narodeninach, nenavykne si tvoje telo tak lahko na alkohol ako na drogu.ked piju deti, tak ich organizmus si navyka.preto je to skodlive.no mohli ta pustit.ale asi sa boja, ze sa opijes a uz nic ine nebudes chciet potom robit...

lost

nikdy som inde ani nebol :D
teda ak sa nepocita u babky :)
nie si sam :)
aj doma je fajn :)

a mas len 16, .. cize je to podla mna OK, ved ked budes velky budes behat kde len chces :)

be safe