Silvester doma - katastrofa?

george303

A samozrejme na silvestra sa treba opit minimalne 3 krat :D Minuli rok som to zvladol najskor osm sa zotal rano nasledne som udrzoval hladinu az do vecera potom som sa zotal vecer a opet som udrzoval hladinu a nakoniec za svitania sa treba poriadne dorazit :D A nemozte zabudnut stratit kluce,telefon alebo bundu tie horsie pripady su ako moj kamarat ktory stratil tenisku :D Podla toho viete ze bol spravny silvester :D

lost

jaaaj, ako rad by som vyhodil ca 500 kusov megatreskov previazanych za sebou (5sekund)

ohohoho, to by bol budicek na sidlisku :D

tak hold, mozno o rok :)

hassy

bože decká, buďte vďačné za takých rodičov a uvedomte si, že život sa nekončí v dvadsiatich rokoch ;) radšej sa naučte poriadne písať a nevymýšľajte že môžete byť vonku len do ... ja mať 16ročné dieťa ktoré neovláda poriadne gramatiku, tak ho vonku nepustím vôbec, kým sa ju nenaučí :)

smille

Aaaach..Mám tak isto 16..najstaršia s troch,.brat rozmaznaný .. 13 ročný sopliak ktorý len je na počítači a žere a pritom je tučný ako prasa a to doslovne..sestra cele dni prespí(14)..všetko im kupujú..len ja ako debil musím si všetko zaslúžiť..chodim ku tete ktora je na vozičku a pomáham jej a dostávam za to niake drobné..ked si vypýtam za 2 týždne viac ako 10 € uš frflú ..že kam to mínam a tk..a vlastne to nemíňam..len si šetrím postupne na všetky veci..a tk..okey odbočila som..ale ide tu o to..že plne ťa chápem.. máš to ťažké ako ja..môšem byť len do 7 večer vonku..v lete tkisto..občas povolia..ked si to plánujem týždeň dopredu..ale..takisto som chcela stráviť silvestra s mojím chalanom..sme spolu 2 a niečo mesiace..máme sa radi.slušný chalan so slušnej rodiny..nepijeme nič..len si radi pripijeme na silvestra ( a to mnohý rodičia nechápu ..ved niektore decka si chcu pripit a nie sa ožierať a aj keby...chcu sa zabavit..aj ja sama..obcas idem von..dam si par poharov..som opita..lenze do vecierky sa snazim vytriezvet..niesom zavisla..ved jko ked tk raz za 4 mesiace mosno 2 krat..ale ink nie..a toto ma sere že rodičia prežili svoje..ale nie každý môže zažiť to čo oni zažili) .. nebúrte sa na mna ale je to tk..wm že podla vás prehanam ostošesť..je to moj názor..možno dalších ôsmych..ale ide o to..že moja matka mi zakazuje už aj sa vyspať s mojim chalanom..ale ved kde je napísane že nemôžem ? iba ak nehccem..a naozaj sa nechystám urobiť tkú vec..wm že sa bojí aby som neurobila tú istú vec..a stačí ak nám to VY drahý rodičia vysvetlíte..alebo nám skúste aspoň troška veriť..Nechcem riešiť nič tým že utečiem s domu alebo niečo podobné..žiadne výstrelky som nerobila a to kôli tomu že som ich nechcela sklamať..ale raz musí pochopiť..že som mnohé veci pochopila..a že sa snažím tomu zlému vyvarovať..tk sakra prečo mi to nedovolia ? .. a ešte ked tam sme mali byt Ja,môj miláčik,jeho sesterka,jej priatel jeden chalan..a pritom oni su nad 18 len my dvaja by sme boli pod 18..lenže ja som nešlaa..ach jaaj..No nič..nwm koľko múdrych rečí ešte budem počúvať..ale raz sa treba vzoprieť..a verte mi drahý rodičia..neminie Vás to,ked to Vaše decká už nebude baviť.. =/ niekedy treba aj povoľnejšie štýly výchovy..a nie že má 17 a bude trčať doma..lebo ja som jej rodič..ano ste jej rodič..ale za to naše osobné potreby budete rešpektovať..ved nieje napísané..že môže tk byť vonku každý deň..zas dieťa treba rešpektovať..ale ked je rodič čo veľa vecí zakazuje..dieťa sa tým rýchlejšie stane zloducholm..to mi verte =o)..
-----------------------------------------
Ale k Tebe..poradím Ti..Rozprávaj sa s rodičmi..aby boli troška zhovievavý..dohodnite sa na večierke..a ak to porušíš,že prestaneš chodievať tk von..a tk..hlavne sa snaž aby Ti rodičia dôverovali..To je základ..Uisti ich s kým ideš von a kde sa budeš približne pohybovať.. =o) nerob problémy..a aj ked piješ a fajčíš..powedz im to..alebo radšej tomu lepšiemu rodičovy..aj ja som to powedala..že občas si vypijem..a zafajčím..powedala mi že akceptuje to..poradila mi aby som skusila prestať..piť som skoro úplne prestala..len to fajčenie.. =/ Povedala mi,že určite lepšie ako drogy..a v tomto vie prečo powedala..kedže som mala uja..ktorý bol závislý na drogách..a po tie roky som videla ako sa menil ked bol pod vplyvom omamnej látky..preto ked mi niekto niečo ponúka..sa tomu vyvarujem =o) .. som rada že som zostala ri fajčení..a aj zostanem pokiaľ mi matka nezačne liezť na nervy.. =D ink ju moooc milujem..a nevymenila by som ju za nič na svete..hoci je tka aka je..a to platí pre všetkých..Vážte si rodičov..aj ked Vám veľa vecí zakazujú..na jednej strane Vás to sere..ale na druhej..je to príjemné ked sa o Vás niekto stará..tkže..hlavná poistka celého toho vzťahu je dôvera..Milý rodičia..Radím Vám dôverovať vašim deckám..je to tk lepšie..ak klame má svoje pocity viny..že robí nepsrávnu vec..a časom sa aj samo prizná.. =o) len to hcce čas.. =o) Ajko..držím palce..snad nabudúci rok uš bude všššetko okey.. =o) a povolia.. =o)

ivana45

ajko, v tvojom veku som Silvester doma prezivala ako ujmu. Najprv som citila krivdu, ze ma mama nepusti a neskor - ak sa ta strasna vec udiala - som trpela, ze nemam takych kamaratov, ktori by bezo mna v taku zasadnu a vynimocnu noc nevydrzali.
Mala som priam nutkanie dokazovat si, ze ako o moju spolocnost stoja kamarati, spoluziaci, znami.
Dnes som rada, ze som z toho vyrastla, ze ma nic take nevyhana do nepohodlia chat, intrakov, bytov, podnikov, do pluste, zimy, hluku, pripitej kompanie, zhanania dopravy. Brrr. Mam svojich ludi, svoj tichy a teply domov, zviera. Priznavam sa, ze milujem svoje pohodlie a priznavam aj isty vodorovny citovy vztah k dialkovemu ovladacu, vratane knoflika OFF.

ajko, prvych 30-40 rokov je najhorsich, drz sa.