Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silvester doma - katastrofa?

ta3

Wine a nie Ti je luto taky skvely mok akym Fernet je pancovat ho tonikom? Ja nepijem uz cele desatrocia nic okrem Fernetu, ale nikdy ho nicim neriedim, pokladam to za hriech :-))

ta3

viem, ze pre mnohych mladych stravit doma Silvestra je hotova katastrofa, ale pre 16 rocnych travenie Silvestra na chate moze byt v mnohych smeroch dost nebezpecne, takze sa Tvojej mame necudujem, v casoch mojej mladosti to nebolo az take nebezpecne, prinajhorsom sme sa opili, na druhy den nas sice z toho hlavy boleli, ale inak nic strasne sa nestalo, v dnesnej dobe, ked su drogy dostupne na kazdom rohu je to nieco celkom ine, vzdy sucitim s clovekom, ked sa ocitne v tazkostiach, ale ked ide o drogy, takych nelutujem, predsa kazdy vie, ake je to nebezpecne a ked aj napriek tomu do toho idu, potom nech neplacu, takze tak, ked budes dospely, potom ocenis, ze mama bola opatrna

Wine

Hehe, pockaj pockaj, ved ono ta to prejde...
4 roky som chodil s kamosmi, teraz radsej ostanem doma sam, daco popijem, pokukam telku.
Nie zeby s kamosmi nebola sranda, ale doma sa nema co pokazit :P
A po tolkom hluku a zhone za cely rok si s usmevom na tvari uzijem poharik FeTonu (fernet tonic) v "Nox et solitudo" ;)

Saeun

Mať tak tvoje problémy a Mečiarovu Elektru...
Sú aj horšie veci ako to, že nemôžeš sa túlať od 16.
Mal by si oceniť, že rodičia o teba majú záujem a preto chcú aby si sa nevystavoval určitým nebezpečenstvám.
Buď rád, že máš starostlivých rodičov- Nie je nič horšie, ako keĎ máš rodičov a kašlú na teba, alebo keď vôbec nemáš rodičov. Vtedy by si bol rád, keby ti rozkazovali.
Hlavu hore, ja mám 15 na Silvestra budem doma a absolútne mi to nevadí.
Je to asi o tých prioritách...

dobra vila

henna-lady - presne tak :-/. Ved oni naschval hadzu megatresky do inych ludi, to nebolo normalne co tam slo! Flase trieskali o zem, o steny, nejaki ludia sa tam aj pobili. Toto je privitanie noveho roka??? Na zaplakanie.
Chatovacky co pises mozu byt fajn, podla mna :). Ja som si este ziadnu nevyskuskala, ja som taky domased skor :D. Okrem toho silvestra na namesti som travila po mimo asi uz iba 1, max 2 :P.
Ale fakt sa nestazujem, mne sa to proste doma v pokoji paci.
Ale prijala by som este nieco typu Silvester v Parizi a tak :D (ale to namestie by tam bolo este divokejsie, takze skoda reci :( ).

george303

Mam 20 rokov od 16 som silvester stravil na chatach v podnikoch alebo na nejakom dome ... tento rok to vobec neriesim ak sa nieco vyskitne pojdem a ak nie tak budem rad aj ked budem doma sediet s rodicmi a pozerat silvestrovsky program :D

lost

potom som v 15tich dostal novy PC na Vianoce a na Silveser som kaslal na cely svet a uzival si GTA San Andreas vo virtualnej realite :D
odvtedy ma to uz nelaka.. taka nuda.. ale na sidliskach uz deti skusaju stastie :)

lost

home sweet home :)

ajeeejee, no hej

este k tomu potrebujem jeden klucovy element..

vie niekto kde sa do zohnat ceresnovy dzus (alebo priamo ceresne) ?

dnes som nasiel len vysnovy, ale to je na tisice kilometrov daleko od ceresne.. (i ked zmena od jablka a pomaranca, este nejake brusnice som zobral, ale nestihol som ochutnat)

este to chce vacsiu TV :D 50 palcov je malo :( z 2,7metra..

inac ked uz ohnostroj, tak aspon poriadny a idealne spusteny profikom... ale take petardy.. to je loteria :D
ja som mal stastie, ked som mol mladsi, tak 10-15, tak som hadzal majland do tej srandy.. a raz... s kamosom sme isli nakupit rakety, piratov (zelenych) a on ze zapalme raketu, ja ze ok ale nemame ohen, on ze ale mame, ukazal pirata ze jeho syra ho zapali, ja ze super napad ideme na to.. a fungovalo to, az na to ze ten kamos toho pirata zabudol v ruke a potom :) krasne poskakoval (fakt, asi 20 sekund skakal a krical) .. potom mal zeleny palec ale nic vazne nastastie...
raz som sa nudil a nechal som si vybuchnut zlteho pirata (njamensi) v ruke... len mi to roztrhalo latkovu rukavicu ale inac nic extra sila :)
ale tie cervene a tie megatresky.. ako ked to malu silu vyhodit puklicu od auta tak vysoko ze som ju nenasiel, tak to by som v rukach nechcel... raz som spravil taku srandu ze som hodil prskavku len tak do vzduchu, sused isiel okolo a on ze wow paradna vecicka, pekna show... a na druhy den som videl za svetla ze som trafil elekticke vednie, asi stastie ze som neskratoval tie kable :) asi by mala dedina noc bez svetla....

ale nakoniec som v jednom meste sledoval asi 5-10 minutovy ohnostroj a bol celkom pekny... pekna hra svetiel na nocnej oblohe.. ale asi celkom draha zabavka :D

henna-lady

silvester doma moze byt prijemna zmena, aj ked ty to pocitis az po nejakej tej dobe, ked si prezijes chaty, ci silvester niekde na namesti.

ja by som uz tiez osobne nikdy, opakujem NIKDY nesla do mesta, celu tu dobu som sa bala ze skoncim v nemocnici s dierou v hlave od nejakej petardy (inak tieto veci by som zakazala). ludia su naozaj zvery co sa tohto tyka. nakoniec som aj skoro skoncila s rozbitou hlavou, ked mi rovno okolo nej preletela sklenena flasa.

odkedy mam priatela (2 roky), som zvyknuta na party na kamaratovom starom dome, kde s nasou partiou vyrazime. niesu to ziadne velke ozieracky a dokazeme sa zabavit aj bez toho, aby si kazdy z nas na druhy den nic nepamatal, popripade este v ten vecer nevyprazdnil obsah svojho zaludka.(aj ked niekedy sa to podari, avsak nie kazdemu :))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silvester doma - katastrofa? - Fórum - ZDRAVIE.sk