Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krcne mandle

Príspevok v téme: Krcne mandle
Patresssss

zdravim teraz som sa zobudil a mal som akosi plne hrdlo.. akoby hlienu... dýchať sa mi da aj pit..mozno aj jest ale citim v krku ze mam madnde raz v predu na jaziku a raz v zadu su vacsie ako inokedy.. moze to byt tym ze som bcera viec krat vonku behal z otcorenymi ustamio ale neviem.. je to v krku neprijemne.. mate s tym nejake skusenosti ako to dat do normalu pripadne nejake lieky atd..??? pytam sa vas na rady..ao radu momentalne neberem chod k lekarov..

dakujem

zuzic

to som rada:)...inac nedavno som mala s tou doktorkou presne tvoje nazory pokial som si nedbalostou neprivodila problemy na cely zivot...akoze kvoli hrdlu alebo co nebeham hned ale ked je to nieco vaznejsie mala som ist...

Patresssss

tak som to nakoniec vyriesil a po par hodinach od posledneho prispevku sa to dalo do normalu... nerad chodim s kazdou kravinou k doktorke nakolko zvacsa si viac a lepsie pomozem sam aoko ona

zuzic

no vidis:)) no radu ze k lekarovi neberes ale bohuzial asi nic ine s tym nespravis takto cez net a ani ty sam to nevyriesis takze ti asi nic ine neostava:(

Patresssss

heh pardon zistil som co su mandle...ok takze..mandle mam opuchnute a vacsie ako normalne.. ta vec co sa hybe je toto:

img693.imageshack.us

ja ju mam tak na jazyku ze sa bojim ze sa odtrhne ked prehltam staci aby somsi kusok dal prst na jazyk a dotknem sa toho.. som si to aj zatlacil do krku a chvilu to tam bolo..no bolo to neprijemne a bolo to dost dole v krku... ked hybem hlavou citim aj ako sa hybe ta vec.. skratka aj ked si co najviac otvorim usta a jazyk tlacik co najciac dole stale ju mam rozvalenu na jazyku

zuzic

coze?? toto nechapem akoze sa hybu sak sa nemozu odtrhnut:) pozŕi ja ich mam velmi velke a spatne nechutne ale nikdy sa mi nehybali...akoze ak je to fakt aok hovoris tak chod za doktorom sak toto neni normalne...

Jahoda_

Patresss nerob si tu z nas srandu, take ich nemôžeš mať. a ak aj nahodou ano tak ti ich musia okamžite vybrať lebo by si sa mohol v noci zadusiť.

Patresssss

nie nie tak potom capy nemam ...ale stvu ma tie mandle.. ono su terau vacsie a ked aj hybem zlavou tak sa hojdaju ked si zaklonim hlavu do zadu alebo si to strcim prstom dozadu tak akoby zapadnu do prirodzenej polohy do hrdla ale ked sedim alebo stojim tak zu akoby na jazyku polozene v predu

zuzic

to je logicke ze citis najviac ked prehltas:) ale ze by som ich mala raz vpredu raz vzadu to som este nepocula ze by sa hybali...capy su tie biele gulicky na mandliach, vyzeraju ako hnis take nechutne gulicky

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krcne mandle - Fórum - ZDRAVIE.sk