Oriflame kremy

jajkafr

ivanka_83
prepáč za to že som ťa nazvala hlúpou, ale to bolo najmä preto, že si nadávala na všetky krémy a celkovo na celú značku kozmetiky na základe toho že si vyskúšala len jeden výrobok a to sa mi zdalo byť hlúpe
A čo sa týka strií niektorí ľudia majú väčšiu náchylnosť na ich vznik a iní ich napr. nedostanú vôbec.

ivanka_83

jajkafr ked si si ty dovolila ma nazvat hlupov, preto ze som si objednala drahe kremy z ameriky na strie, tak ja si ta dovolim nazvat hlupov za tvrdenie, ze prevencia jedina pomaha proti striam.nic o tom nevies.pretoze strie maju aj zeny co sa natierali 5 krat denne.tak ma laskovo nepoucuj.jak som uz pisala, nic o tomto probleme nevies.ja ano.a ked ta zaujimaju nejake informacie, tak si ich zisti.tak ako ja

ivanka_83

jajkafr strie pred porodom som mala aj ja a vobec ich neriesila.a ani som nevedela co to je.ale ked porodis a budes mat na bruchu zasteru namiesto pevnej pleti, tak potom sa tym budes zaoberat.inu, olej od lekarky som dostala aj ja.mne nemusis vysvetlovat co robi cas s pletou.jak som uz pisala, tymto problemom som sa zaoberala dostatocne do hlbky.daj si do vyhladavaca trilastin sr, vyskocia ti stranky.si nieco o tom precitaj a potom tu vypisuj o hluposti.

jajkafr

ivanka_83
nemyslím si, že mladý človek je hlúpy v niektorých prípadoch má práve mladý človek viac vedomostí ako starší nehovorím, že vo všetkých oblastiach, ale najmä v tých, o ktoré sa zaujíma. Ja sama mám 20 rokov, ale podľa toho čo píšeš som si myslela že trošku viac čítaš aj možno odborné články zamerané na kozmetiku a nie len bulvár a rôzne reklamy, ktoré sú uverejnené v niektorých časopisoch

jajkafr

ivanka_83
strie sa mi začali robiť v puberte keď som naraz pribrala vtedy ma ešte moja detská lekárka poslala s tým k nejakej lekárke predpísali mi nejaké maste, ale nič nezaberalo a neverím že ti pomôže nejaký krém z ameriky... zato že je z ameriky? haha sprostosť možno máš pocit, že ti to pomohlo lebo časom tie strie blednú samé a to nie dôsledkom krému. Ako som už písala všetky krémy proti striám sú len reklama, aby firmy zarobili. Najlepšia a najlacnejšia je prevencia. To znamená dostatočne hydratovať pokožku s snažiť si udržať váhu

ivanka_83

levica, krem som si kupila na zaklade skusenosti jednej maminky, dnes uz mojej dobrej kamaratky.asi si nepochopila moje prispevky k cene.ok, vysvetlim.kvalitu dle mna, neurcuje cena.asi tak.ja mam ej drahsie vyrobky aj lacnejsie.a nielen u kozmetiky.tak napriklad kupujem panzani cestoviny a vcera som kupila tesco za 6 korun.a su skvele.to same trojkolka pre syna.ta draha je o nicom, ta lacna je skvela.no, ale nebudem sa s tebou uz dohadovat, lebo myslim, ze sa asi nezhodneme.a ja sa na fore nechcem hadat, ale prijemne travit cas.

levicaaaaa

ivanka, tak ako je to s tebou??? drahé = dobré??? lebo ty si minule písala, že lacná kozmetika je často krát lepšia ako drahá, ale za krém z USA si už vyvalila 20 000 Korún.
a mimochodom, si myslíš, že keď je ten tvoj krém z Ameriky tak čo ???? :D sa zobuď, s produktami z Ameriky sa machrovalo za socíku, teraz na tom nie je nič zaujímavé :D

ivanka_83

jajkafr a co mas tymi rokmi?to jako chces povedat, ze mlady clovek je hlupy?dnes a denne uveria slubom mlady aj starsi ludia.nielen mlady.jaj fakt milujem ked tu niekto pletie vek

ivanka_83

jajkafr, hlupa si ty.pretoze pises o niecom o com nic asi nevies.ja som napisala, ze krem z ameriky mi pomohol.a pomaha.natieram sa uz dva roky.za kremy z USA som dala cez 20tisic ceskych.co ten krem dokaze, ty nemozes vediet.vadi mi ked niekto kto nema vlastnu skusenost s vyrobkom, pise svoj nazor na dany vyrobok.ja som aspon mala dostatocnu skusenost na oriflame, nez som ju odsudila

jajkafr

ivanka_83
koľko máš rokov? ty si verila tomu, že ti pomôže nejaký krém na strie??? rovnako ako sa ti nezhojí jazva po operácii či úraze sa ti nikdy nezhoja ani strie... časom vyblednú a keď schudneš budú menej nápadné, ale nezbavíš sa ich nikdy všetky tie reklamy ktoré hovoria o tom, aké sú ich krémy na strie super klamú lebo strí sa zbaviť nedá tak potom nenadávaj na kozmetiku ale na svoju hlúposť ako si naletela