Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oriflame kremy

ivanka_83

kamaratka si vzala aj plne velikosti.ale napr od make upu si vzala od vsetkych farieb a druhov.a vela kremov.ja som jej v tom branila.hele.ked ma niekto vela penazi tak toto neriesi.vzyla si snad vsetky vzorky co som mala.a bol to avon.vies.ono to ma aj logiku.ja sa napr malujem malo a plne velikosti nestihnem spotrebovat do datumu spotreby.no a ked niektore zeny chcu mat 10 odtienov ruzu, tak asi im viac vyhovuju vzorky.a mama mi oznamila, ze ma rada vzorky, lebo ked cestuje, nemusi tahat cele balenia.a cestuje casto.

levicaaaaa

ivanka, to že si tvoja kamoška objednala vzorky za 700 korun je podla mna dosť smiesne, tak to už si mohla naobjednávať rovno celé výrobky :D

za 700 korun by si si v oriflame musela sakramensky vela vzoriek naobjednávať :D

samozrejme, ak by si niekto odomna chcel kúpiť 20 vzoriek šamponov, tak nech si ich zacvaká, ale ak si niekto NORMALNE vypyta vzorku vône alebo rúžu, tak nebudem od neho pýtať 20 centov za vzorku...

ivanka_83

tiez poznam baby, co si napatlaju na seba lacnu kozmetiku a su krasne.ale ka som asi skareda, bo mne pomoze len drahsi make-up...asi

ivanka_83

nieje povinnostou poradcu davat vzorky zadarmo.nic take v zmluve nieje.ked niekto ma zivnost je slobodny clovek.ked ma zamestnaju za slusny plat, kludne pojdem rozdavat vzorky zadarmo.

meggy10

levica ved ok ale mne taky make up ani nechyti na tvar a nic neprekryje ja mam radsej make up astor ten mi vyhovuje. mojej mami kamoska robi s oriflame tak vzorky mame zadara, ale ked si objednam nieco od spoluziacky tak platim.

ivanka_83

no moja kamaratka si vzala odomna vzorky od avonu za 700 sk.mala som 15 rokov, takze pred 11 rokmi.si neviem predstavit, ze by som jej ich mala dat zadarmo.a to mala manzela podnikatela belgicana, super auto, barak a ja by som mala niekoho dotovat.je blahove napisat, ze su zadarmo.jedine tak pre toho, co urobi velku objednavku

levicaaaaa

meggy, za vzorku platí poradca, zákazník by za vzorku platiť nemal...

mne make upy vyhovujú, a poznám veľa dievčat, ktoré sú max. spokojné

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oriflame kremy - Fórum - ZDRAVIE.sk