Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kolko ma zena dierok??

Príspevok v téme: kolko ma zena dierok??
elanana

no, viem ze to bude zniet ako velmi cudna otazka, ale zena ma 2 alebo 3 dierky?
lebo ked som mala este nejakych 12 rokov moja starsia sestra mi tvrdila ze zeny maju 3 dierky( tu ktorou cikaju, tu ktorou kakaju a este medzi nimi jednu na suloz)
no a teraz po niekolkych rokoch som si na to spomenula a nejako sa mi to nezda....
viem ze to znie ako velmi hlupa otazka ale pytam sa fakt vazne.
dakujem

macka26

matabb

mna moj muz pretahuje do ucha ty primitivka. asi ty nerozumies co ja hovorim. ale pre hlupaka kazdy hlupak.

nikushka, a ja som napisala ze cez mocovu kakas alebo co? napisala som ze zena ma dve dierky, ak nerozumies. tak to bolo pre toho, kto si tu nahodou myslel ze miesto odkial cikas by mohlo byt miestom kam ti strka penis.

k tomuto bolo vyjadrenie, ze zena ma dve dierky a to odkial cika je v posve.

neviem naco robite zo mna nasilu drbnutu, ale nemienim sa dalej zaoberat. a ked vies hovno o druhom cloveku, tak si odpust pridrbane poznamky o tom, kam mi ma muz pchat penis aby som ostala tehotna.

a mimochodom. ja chapem kolko ma zena dierok, opakujem precitajte si diskusiu, dve dierky som povedala preto, ze len do tych sa da strcit penis. o tom odkial sa cika mi tu nementoruj a nedavaj mi tu ani prednasky o tom ako sa cievkuje a odkial sa rodi.

janko1992

ja som si myslel ze zeny maju len dve diery ,tak a teraz do ktorej sa dava ...penis? do tej strednej ak sa nemylim,nie? do tej prvej kde je ten klitoris -tam nie,dobry mam prehlad?

[zruseny17]

prikladam este jeden obrazok,vrelo odporucam,najma macke skor nez cokolvek napise aby si to podrobne prestudovala... www.oskole.sk

je tam podrobny obrazok aj s popisom...

[zruseny17]

mataBB - niektorym ludom nevysvetlis...macka,nastuduj si take cievkovanie napr...ci sa robi cez posvu...alebo ked rodis...tak urcite cez mocovu ruru...a ked budes chciet ostat tehotna,tak pozor,aby spermie neskoncili v mocovom mechuri:)))...nemam slov,aby zena nepoznala vlastne telo a nevedela ani ze JEDNOU DIERKOU CIKA,JEDNOU KAKA A INOU SULOZI A RODI...ze uz musim byt taka vulgarna a takto to napisat...

mataBB

nie nie je to sucast..nechapes ze posva je len ten otvor???????sak si pozri obrazky ze co je oznacene ako posva

citujem
Pysky ohanbia obkolesujú predsieň vagíny, do ktorej ústi otvor močovej rúry a ďalej vzadu je pošva.

a ked nechapes ze zena ma 3 dierky tak dobre...ale sak teba mozno tvoj muz pretahuje do mocovej trubice...e

macka26

matabb... mocova trubica je sucastou posvy. v skratke. preto som odpovedala autorke, ze zena ma dve dierky. tak ma tu netahaj za slovicka a umelo sa ma nesnaz urazit...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.