Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlpky nad hornou perou - PREC!!

Donika

pocas puberty sa aj u mna objavilo dost velke mnozstvo chplpkov nad hornou perou,zrejme to bolo sposobene hormonalnymi zmenami pocas puberty.
Neviem ako u vas,ale u mna to vyriesila az lasereva epilacia

abcdefgh1234

dobrý večer,

pred týždnom som si zlomila zaprstnu kosť, samozrejme mi na ruku dali sadru, ibaže predvčerom mi na ňa kamarat vylial (nechtiac samozrejme) celkom veľké množstvo vody...z čoho samozrejme navlhla aj ta vata pod sadrou. mám to takto druhý deň dosť to svrbí, absolútne to neschne ...chcela by som sa spýtať či niekkto nevie ako by som mohla dosiahnuť aby tá vata uschla (sádra mi dosť prilieha k ruke) alebo či keď sa zajtra dotrepem do chirurgickej ambulancie mi tú sádru vymenia. Ďakujem

ps: viem že to s temou nesuvisi ale surne to ppotrebujem

ra-dka

nie su depilacne kremy prilis agresivne? By som sa bala ked ide o tvar,tam je pokozka jemna.Nastastie stymto problem nemam,ale spoluziacka mala dost tmave vlasy a tym padom aj dost vyrazne chlpky nad perou.Dost som ju lutovala.

moniii

Ahojte dievcata ja na chlpky nad hornou perou pouzivam skvelu vec pozrite : www.youtube.com

nemusite pozivat vosk je to skvele, pre dalsie info piste na babo691@azet.sk, mozem poslat na dobierku

Baja22

žiletkou by som si nikdy neoholila chlpy nad perou... Tak ako napísala Jasminella. tak chlpy až po rokoch začnu byť čierne

Jasminella

No vôbec to nie je vidieť keď to dorastá. Je to úplne v pohode. Určite si to nehol!!! To je kravina...teraz to možno bude v pohode, ale po rokoch si budeš hlavu plieskať, že si tú žiletku radšej nevyhodila z okna von. Keď budem mať peniaze tak si dám určite odstrániť chlpky laserom....všade! :-D

Melany-Jarun

ja ,proste ja si ich vždycky oholím žiletkou a poviem vám - rastu mi až po siestich piatich ,mesiacoch aj takj pomaly a su stale take bledo hnede a nje su po nich bodkyu odporučam ,anjlacnejasia,najlepšia metoda!

Jasminella

Ja chodím ku kozmetičke pravidelne a vždy si nechám aj depilovať hornú peru a nikdy mi nič nezarástlo a nemala som ani žiadne tmavé bodky. Bolí to trochu, ale nie je to nič strašné. :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlpky nad hornou perou - PREC!! - Fórum - ZDRAVIE.sk