4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?

Príspevok v téme: 4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?
Mery244

ahojte! Minulý rok som držala 90-dňovú rozliš.diétu. Podarilo sa mi schudnúť 12kíl, ale z toho som už nejakých 4-5 pribrala. RAda by som to opäť napravila! ale rada by som to držala s niekym, s kým by som vydržala, kto ma nakopne keď budú tie slabé chvílky a naopak! :)) Tak čo, pridáte sa niekto? budem rada!
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

macina

Ahoj Mery, ja by som tu dietku s tebou skusila, ak je to ešte aktualne. Ale povedala by si mi na com to cele stoji a pada? Ide tam aj o cvicenie a tak alebo je to skor o tom ze clovek moze len suchare? To by som asi psychicky nezvladla:-D

Ivanka87

ahojte dievcata,chcela by som sa spytat ci beriete pocas diey niektora antikoncepciu a ci tabletky nevplyvaju na proces chudnutia.za odpovede vopred dakujem

Jaha

no baby..dlhsie som tu nebola,ale vidim,ze vam to superne ide dolu!!!..ja som sa v stredu rano vazila-mala som 7,8kg dole!..nechapem ako,ale vazne ano.....dneska mam 22.den a uz mi ani jest nechuti....do tvare som velmi schudnuta,o brusku a bokoch ani nehovorim......je pravda,ze veceru niekedy vynecham,kedze chodievam aj okolo 8 domov a to uz mi nechuti.....denne 3l caju(salvia,zeleny caj) vypijem+ nejaka cista voda,ziadna kava..mamina taktiez drzi tak isto dlho ako aj ja a ma nieco cez 6 kg dole....drzte sa a napiste o sebe!!
majka___-pevne verim,ze prehresky uz skoncili a zaclenis sa medzi nas,ta skuska ma mrzi,ale ved ju zmaknes na 2.krat:-)

tinkara1

ahojte dievčence: po 25 dňoch 90 dňovej diety som zhodila zo 79kg na 74,5 kg, verím tomu, že ku koncu marca budem mať 64 kg.

fitneska

Začala som tiež chudnúť z hmotnosti 85kg na 76kg som zhadzovala od 1.12.2009. Hlavne bez masti, slaniny, olejov, salám. Každý deň som 10 min. posilovala na steperi a 1/2 hod na stacionárnom b., 2x 1 hod/ týždeň vo fitku s trénerom. Držím sa pravidla: nie jojo efekt, ale pomalšie zhadzovať, lež vydržať. Roky som naberala teraz mám 52r. Dôležitá je motivácia a pevná vôľa/ktorá prekoná moju lenivosť/...xi.xi..ale ide to. Sprvoti som bola hladná ako čert, tak som kúpila liečiky proti hladu/nožno to nie je správne, ale čo už../

Lydia 17

ahojte,
práve som prišla z fitka,zjedla som zeleninové rizoto z natural ryže a k tomu šalát z cvikly s mrkvou a chrenom.Začala som 3.týžden diety a mám dolu 4 kg.Ešte túžim schudnúť do 1.marca dalších 5,no uvidíme.Držím palce.

natapeta2

Caute babule, tak ja mam 20 den a dva a pol kg dole, rifle su mi volne a vytesujem, aj ked dva a pol kg nieje vela a pri mojich kilach asi nemozem cakat viac.

Majka dufam ze uz si nabehla spat :)

Drzte sa :)

Ivanka87

ahojte dievcata,tak tento vikend sa u mna niesol v znameni prehreskov :( som z toho smutna ale snazim sa ist dalej,dnes mam 15-ty den a k tomuto dnu mam dolu 6 kil strasne sa tesim a budem sa snazit dalej!prajem vsetkym pekny den a vela uspechov a nadalej pevnu volu!!!

majka__

ja som dnesny den porusila - sladkym. dozvedela som sa, ze som neurobila skusku (o ktorej som si myslela ze som spravila). proste stresy... zahanala som to sladkostou. ale uz sa budem snazit na pevno... zajtra si chcem dat rybku (asi dusenu). takze verim, ze sa mi podari krasne na dietu nabehnut. ani som neverila, ze to bude taky problem...