Gynekológ - je to normálny postup?

anonym14

ahojte vsetci...mam taky ani neviem ci velky aleo malinky problem mam pritela uz 2 roky a strasne by som chcela brat tabletky no ale uz som zapisana u dynekologicky a nechcem aby moja mamina vedela,ze co je vo veci som zapisana u spolocnej doktorky ako je maja mamca tak by som sa chcela opytat ked su dobre kamaratky,ze ci moze gynekologycka povedat mojej mamci,ze som bola u nej pre tabletky?prosim ak mozte poradit tak mi ... vo pred Vam dakujem Ahojte

zuzana

no sestrou sme to brebrali a je to divne... vysetrenie cez konecnik nema co u zeny,ktora nie je panna co hladat... a tiez cely cas nema byt co naha... u nas sa to vzdy robilo, tak ze ked bol vysetrovany spodok, tak sme boli vyzlecene od pol pasa dole a ked sa vysetrovali prsia, sme boli vyzlecene od pol pasa hore... takze sme sa najskor dole obliekli a az potom dali dole vrchnu cast oblecenia... jeho postup teda nie je tradicny...

hannah

podla mna ten doktor nebude v pohode..ale pri takej robote podla mna nemoze byt nijaky chlap celkom normalny.rozhodne by som to njak riesila s jeho nadriadenym a okamzite zmenila doktora.

Katarína Janáčiková

palo, mal by si s tvojou manželkou navštíviť toho gynekológa a opýtať sa ho na správnosť jeho postupu pri vyšetrení. Nenechajte to tak, ak to pripadalo tvojej manželke neprirodzené mala by sa poradiť a s iným gynakológom.

PETRA KOVACOVA

MALA SOM STYK BEZ KONDOMU A BOAL SOM PANAN MESKAJU MI KRAMY A BOJIM SA ZE SOM TEHOTNA ALE TEN DOTYCNY MI POVEDAL ZE SA NEMAM BAT LEBO ON SA NEUROBIL ODPOVDZTE MI MA 26 ROKOB