Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

*AknÉ*

Príspevok v téme: *AknÉ*
jankkooo19

Dobry den..mam prolem s problematickou pletou teraz je to uz omnoho lepsie ako predtym..mam 19rokou a koncim strednu skolu tento rok..akne sa mi zacalo robit v druhaku na strednej skole..bolo to hrozne vytlacal som si to furt prepichoval atd:(...hocijake vodicky masticky som mal a aj 5-6krat za den som ich pouzival:(....proste doteraz pouzivam pravidlo..MENEJ JE VIAC..potom som s tym prestal...a zacal som sa zdravo stravovat..viacej pit tekutiny...ovocie,,sportovat... a doteraz mam take malicke jazvicky po licach ale pomali miznu..a skusal som fakt vsetko az nakoniec sme boli na chate a nemal som kozmetiku pri sebe..tak som sa len ladovou vodou umyl pred spanim a rano ked som vstal..plet som nemal vobec mastnu a mal som ju pruznu taku peknu a bez vyrazky tak odvtedy je to asi mesiac si umyvam len rano a vecer ladovodou vodou..a obcas nejaky kremik ked ju mam riadne suchu..nos sa mi často šupe...len teraz mam problem ze pri brade de je sánka..tak tam sa mi robia aj take tvrde podkožne...alebo riadne červené..a svrbi to:(..a neviem co nato..prosim o radu:(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.