ženy,ako Vám vyhovieť?

Príspevok v téme: ženy,ako Vám vyhovieť?
beznadejny:D

Ako Vám vyhovieť ženy,to sa snáď pýta každý muž sám seba. Mám dievča,ktoré strašne milujem.Je pre mna naozaj všetkým, oddane ju lubim,znamena pre mna naozaj velmi vela a naozaj nič viac ma nevie urobiť štastnym ako jej štastie a jej usmev a ked sa ma dobre. Casto na nu myslim, a zaujimam sa o jej problemy. Jej postoj :
- vadi jej ked som stale nanu mylí
- vadi jej ze pre mna tolko znamena
- vadi jej ze sa malo hadam
- vadi jej ze sa neviem nahnevat
- vadi jej ze som nanu trochu viac naviazany
atd.
Preco zeny proste maju viac radi muzov, ktori su k nim hnusny,ktory si ich nevsimaju , ktori ich podvadzaju na kazdom kroku alebo sa mylim?
Povedala,ze nesom chlap,ze sa jej neviem vzopriet a ze som stale nanu sladky a nema co na mne lubit,co som trochu nepochopil. O co vam vlastne ide, to mam byt k nej hnusny,zabudnut na jej narodeniny,2 dni sa neozvat,v piatok si vypit podviezt ju ci co ?

lili8

- bud na nu menej mily
- pohadaj sa s nou
- nahnevany hadam vies byt (ci nie?)
- skus odist prec, ak to dokazes, (no neviem teraz, ked su sviatky, tak by sa to asi nehodilo) radsej vyskusaj az po sviatkoch, ozaj neviem co ti poradit.

Deee

- nevis na telefone, aj pol dna moze niekde lezat nepovsimnuty, svet sa nezruti
- neopakuj jej dennodenne ako ju milujes a je zmyslom tvojho zivota, staci raz za tyzden a hned jej tvoja laska bude vzacnejsia
- nepytaj sa ci chce pizzu s ananasom, objednaj si na aku mas chut, ved co je navyse sa da dat dole
- urob si vlastny program na tyzden dopredu a necakaj kedy si ona najde cas na teba, tvoj program nemen maximalne prisposob jednu aktivitu, aby sa naucila, ze nie si stale k dispozicii ako bernardin
viac ma nenapada, ale dufam, ze sa neurazis, nakolko neviem az tak vela o vasom vztahu ber tieto rady s rezervou

0vecka

myslim ze to iste aj chlapi proste ak bude zenska na nich zavisla a sama nieje schopna nicoho tak to postupne omrzi (nehovorim tym o financnej zavislosti) ... a to ze zeny xcu niekoho kto bude na ne dobry je dost otazne kedze vela muzov si to vyskusalo na vlastnej kozi ako ich holka kvoli tomu nechala (a aj experti na zenske to hovoria ze dobry chlap je len ideal ktory nikdy nesmie byt splneny)

skoda je ze taketo veci sa neucia na skolach myslim ze by to dost pomohlo a mozno by si viacery nemuseli prejst tolkymi bolestivymi skusenostami...

ah marja

si flegmatik jak ja asika :P .. no ja som sa naucil, ze nje vsetko staci nechat tak .. prosto treba si povedat svoje, diskutovat a hlavne jej ukazat, ze si muz akeho inde nenajde :). No facky su zakazane samozrejme :D.