nonstop sople

Príspevok v téme: nonstop sople
maca9

moj 21 mesacny syn ma od septembra sople(zelene nahlienene).Trva to 2-3 tyzdne tyzden mame pokoj a zase sa to zacne.byvam v zahranici a lekar sa ma snazi presvedcit ze to je normalne.Kvapkam mu nasivin a odsavam ale nepomaha.Pred vianocami mal zapal priedusiek dobral antibiotika ale sople nepresli.pradte prosim

katalinka

pozor však na jednu vec... žiadny obklad by sa nemal dávať počas zvýšenej teploty, aspoň tak tvrdí náš pediater.

delphia

este mi napadlo ohladom naparovania: 21 mesacne batola by som urcite nikdy nenaparovala, lebo u takych malych deti to moze skoncit omnoho horsie- obarenim. zo svojej praxe viem, ze sa to nevyplaca skusat. ked uz, tak radsej dat do mikrotenoveho sacku sol a dat ju zohriat do mikrovlnky a to potom prikladat cez vreckovku na cielko. ale mamicka musi vyskusat teplotu soli na svojom cele este pred aplikaciou dietatku!!!

natur

maca9, existuje velmi dobrý sprej do nosa na prír. báze - sinusan. Obsahuje vodu z morského Golfského prúdu. Je velmi príjemný a vhodný hlavne pre deti, ktoré ho lahko znásajú, lebo pri vstreknutí je velmi lahodný, nic nestípe, velmi jemne rozprasuje.Dá sa pouzívat dlhodobo. Odborníci doporucujú sliznicu nosa preventívne zvlhcovat kazdý den týmto sprejom, tak ako si cistíme zuby, mali by sme cistit aj nosné dutiny, aby sme tak predisli rôznym alergiám zo vzduchu, ktorý dýchame. Z praxe môzem potvrdit úcinky tohto spreja pri rôznych senných nádchach,alergiách, astme a pod.Dalsím dobrých prír. produktom je sprej Eukasol. Ten sa rozprasuje do ovzdusia doma v miestnosti, kde sa najviac dieta
zdrzuje, alebo spí. V kombinácii so Sinu-
sanom je úcinok rýchlejsí. Obidva produkty sú bez chem. prísad, sú od spol. JUST, ktorá je výrobcom prír. produktov. Ja,moja rodina a moji klienti
máme len pozitívne skúsenosti s týmito produktami firmy JUST.

anonym 5

Ahoj maca9. Moja malá 4 ročná to mala tiež, ale ked my začala chrápať tak som sa už nedala odbiť. Požiadala som lekárku o odporučanie na krčne, kde jej zistili bacila a zápal tak jej dali antibiotika plus vincentku a sme už bez hnusných soplov a chrápania chválabohu

fenix1

v tom sa ja nevyznam,alternativnym veciam ako su tu presadzovane ludmi ktori tu uz nie su, ja neverim,ale viem,ze vincentka je dobra a ked to pouzivaju v nemocnici tak ok

delphia

ok, ok.

ja som predpokladala, ze budes mat vyhrady voci mnou doporucenym striebrom, nakolko ho ludia zaraduju vylucne do alternativnej formy liecby, co zdaleka nie je pravda. jeho sirokospektralne antimikrobialne ucinky sa vyuzivaju na SK minimalne na 2 specializovanych klinikach na liecbu termickych urazov v Ba Ruzinovskej nemocnici a v KE-Saci. pouziva sa vo forme AGNO3 na liecbu infikovanych popalenych ran. a nakolko vedecky vyskum ohladom terapie termickych urazov je na SK obmedzeny prave na tie 2 pracoviska, tak ich liecebna starostlivost sa zaklada viac menej na vysledkoch vedeckych vyskumov v zahranici.z toho vyplyva, ze striebro vyuziva moderna vedecka medicina aj v zahranici prave na hubenie bakterii.

co sa tyka prinosovych dutin- mam osobnu pozitivnu skusenost s koloidnym striebrom z leta minuleho roka. dcera mala bakterialny zapal dutin a pridruzeny hnisavy zapal spojiviek. obidve ochorenia sa klasicky liecia antibiotikami. my sme to zvladli aplikaciou striebra, roztoku citricidalu, naparovanim vincentkou a soluxovanim.

ch

Tiež mi to dlho trvalo. Vkuse som mal plný nos, kvapky nezaberali a bol som neuveriteľne zahlienený. Tak ma obvodná poslala na krčné a doktorka odtiaľ na rontgen dutín. Ľavú som mal totálne plnú, tak mi dala tabletky na uvoľnenie tých hlienov(sopľov - ľudovo povedané). A mal som sa nahrievať pod tým červeným svetlom. lenže mi to nepomohlo, tak mi to museli prepichúť.

ch

ja som mal ten istý problém tiež. nakoniec mi zistili zápal prínosových dutín. Skússa vypýtať s malým na rontgen PND.