nonstop sople

Príspevok v téme: nonstop sople
maca9

moj 21 mesacny syn ma od septembra sople(zelene nahlienene).Trva to 2-3 tyzdne tyzden mame pokoj a zase sa to zacne.byvam v zahranici a lekar sa ma snazi presvedcit ze to je normalne.Kvapkam mu nasivin a odsavam ale nepomaha.Pred vianocami mal zapal priedusiek dobral antibiotika ale sople nepresli.pradte prosim

fenix1

chybala tam ciarka,akurat ty nie,je divne.takto to malo spravne zniet

1.nasivin sa moze davat velmi kratku dobu
2.bud by som vysvetlil tomu lekarovi,ze nie som spokojny s jeho liecbou alebo si nasiel ineho lekara a na toho prveho podal staznost
3.neziadal by som radu pre svoje dieta medzi ludmi ako sme my
4.z domu by som si nechal poslat vincentku
5.neoslovuj ma ironicky fenixo prosim

xxxxx 325

to rovno mozes davat mar do nosa ako mne nezabrala ani dietatu ta voda koloidne striebro a to davam už 1 rok a stale mava sople až este horsie aby nestalo normalne chod na lozkove odelenie zober male kartu poist. a povedz nech ti nieco s tym robia asi tak neboj maju ohrievac na nostek aj inhalator aj aj ... ries takto lebo stratis cas len tym ze ju cpes kolom dokola od kaslu a vsetym moznym do nosa potrebuje biele kapky do nosa s ucinkom a antib. zlozkou

delphia

no fenixko a teda tvoja rada ako znie???? no len napis.

maca dozaduj sa aspon vyteru z nosa na kultivaciu a citlivost. ale koloidne striebro by som aplikovala na kazdy pad.

fenix1

a teraz si prisla na toto forum,kde ludia znali veci ti napisu,ze zelene hlieny znamenaju bakterialny zapal a ze vsetky hlieny su zle,lebo sa v nich vyborne dari bakteriam aj virusom a ty pojdes naspat tomu zahranicnemu doktorovi a povies mu,bola som ja jednom slovensko fore,kde písu sami laici a tam mi napisali,ze sa mylite,tak si to uznajte a zacnite mi syna poriadne liecit?

delphia

zelene sople urcite nie su ok. ma bakterialny zapal prinosovych dutin. nasivin nahrad koloidnou striebornou vodou. dlhodobo kvapkat 5x denne a potiahnut ju az hore do dutin. zapal priedusiek mal prave zo zatekajucich hlienov z dutin.