Čistiaca kozmetika na tvár

Príspevok v téme: Čistiaca kozmetika na tvár
ch

Neviete mi niekto poradiť, ktorá čistiaca kozmetika nevysušuje pleť? Teraz používam Garnier PureActive, ale som po nej neuveriteľne suchý. Keby ste mi vedeli poradiť nejakú normálnu, bežne dostupnú z drogérie. Alebo ak máte skúsenosti so značkami AB, Dermacol, L´oreál, Nivea, Balea. Vopred ďakujem za názory.

Ch

Ja si myslim,ze ty ich dilerka,alebo nieco podobne..mam 17 a neviem si predstavit,ze ma mama kremikuje a cisti mi plet. A este je zvlastne,ze takmer za kazdym tvojim prispevkom uvadzas ich web

Marika17

myslite si o chcete. Ja sa teším, že má problematickú pleť pod kontrolou a pravidelnou starostlivosťou sa mu pleť zlepšila a nemusí riešiť také starosti ako máte vy.Takže ak sa problemtická pleť podchytí na začiatku to znamená, ak ešte nie je vyhádzaná hnisajúcimi akné pravidelným hĺbkovým čistením a ošetrovaním sa to dá zvládnuť. Ja som fakt šťastná, že s ním neriešim kožné, rôznu chémiu a iné kozmetické experimenty!
So značkou Natura House Anti akne som maximálne spokojná /////////

blusher

marika ty sa raz ocitnes v teme svokra :) ved to je trapas aby mama 18 rocnemu synovi kremovala ksicht, co je on nesvojpravny? strasny trapas :D :D

Marika17

áno. lebo inak by sa o pleť vôbec nestaral. On je chalan a uprednostňuje niečo iné a starostlivosť o pleť a vzhľad to nerieši.Tak že tak :-). každý je iný.
Kommon takže platí, to čo som ti napísala ako prvé. Stačí málo a pravidelnosť.

kommon3

celu sadu som si zakupil, od kremu cez tekute mydlo,mlieko aj tu masku.. nepouzivam pri tom ziadnu inu kozmetiku.

Marika17

kommon, až teraz som si uvedomila, že ti píšem ako čistiť pleť týmito výrobkami,ale nespýtala som sa ťa či máš celú radu alebo len krém?
Lebo ak máš iba krém a na čístenie používaš inú značku tak to potom nemusí 100% účinkovať.

Marika17

Ahoj kommon, áno natieram ho aj ráno, ale stačí veľmi malé množstvo! a votieram ho až do úplného vstrebania. Normálne rukou. Tampón používam len pri čistiacom mlieku. Pri prvom použití som tiež bola prekvapená ako ty ,že sa pomaly vstrebáva, ale potom sa to tým množstvom upravilo a ale hlavne sa to vstrebávanie upravilo po používaní mydla a mlieka. Asi sa pleť očistila od mastného filmu a nečistôt.A ešte niečo aby si sa nezľakol a nerezignoval skôr ako to začne účinkovať! po očistení a nakrémovaní môže pleť sčervenieť, nieje to alergia ani zápal ale čítala som,že extrakt z cejlónskej škorice výrazne prekrvuje pleť a tým pôsobí protizápalovo.Čo som si fakt všimla! Držím ti palce a hlavne pravidelnosť a malé množstvo stačí :-)).
Ak niečo tak sa ozvi.

kommon3

Ahoj Marika. to som opat ja.
uz som si zakupil produkty nature house anti akne.
rad by som sa opytal nieco.. pisem hned po prvom vyskusani.
naozaj si dava tvoj syn krem aj rano?
pretoze tej krem sa vpije celkom pomaly a je biely po celej tvari.
a druha otazka cim rozotierate ten krem ci na tampon alebo rukou? to je len taka bonusova otazka. myslim ze ak to pomohlo tvojmu synovi by to mohlo pomoct aj mne pretoze aj ja som sportovec a mam 18r.

anjelik9

neni bo roaccutan su tabletky čo maju pribalovy letak že dovi dopo keby tam napišu čo môžeš by bol kratši =) a oni vysusuju celkovo zatial čo toto si davaš len na tvar..a určite že krem na problematicku pokožku aj ked ma aj hydratovať nebude hydratovať tak ako ten čo je len hydratačný vzhladom k tomu že problematicka pokožka je vačšinou mastná takže nemá nepotrebuje toľko hydratácie ako vysusena pokožka ktora je napnuta a podraždena ked ma suchu plet tak ma používať pripravky na suchu plet ktore ju premastia..-odkaz odstránený- sa mi zda skus