Čistiaca kozmetika na tvár

Príspevok v téme: Čistiaca kozmetika na tvár
ch

Neviete mi niekto poradiť, ktorá čistiaca kozmetika nevysušuje pleť? Teraz používam Garnier PureActive, ale som po nej neuveriteľne suchý. Keby ste mi vedeli poradiť nejakú normálnu, bežne dostupnú z drogérie. Alebo ak máte skúsenosti so značkami AB, Dermacol, L´oreál, Nivea, Balea. Vopred ďakujem za názory.

anjelik9

hej rano emulzia kremik večer emulzia eclaran a duac a ked sa budeš supat tak piling aby sa ti tou odumretou kožou nezacpavali pory

Marika 17

ahojte, ja mam veľmi dobré skúsenosti s prírodnou kozmetikou Natura House Anti akne. kúpila som ju pre syna pretože sa mu tvoria zapálené ložiska na tvári a na ramenách. A hlavne pleť na tvári mal tiež suchú šupinatú, niekde sa mu tvorili čierne bodky a jazvy po vyrážkach No hrôza.Zobrala som ho do parády a po pravidelnom dennom čistení - mydlo, mlieko,krém asi po 2 - 3 týždňoch sa mu pleť pekne upravila - zápal zmizol, pleť sa pekne hydratovala- má ju ako detskú prd...u :-). Ja ale hlavne on je spokojný!
A ešte ak sa mu na ramenách po sponení, lebo športuje urobí veľký zapálený pupák okamžite lokálne natriem práškovú masku tej istej rady a za dva dni je vyrážka preč. Fakt ju doporučujem !
A práve ju idem ešte doobjednať, lebo majú skvelé ceny :-)))).
Má niekto podobné skúsenosti s touto značkou?

ch

Okey anjelik. Takže zhrnutie. Na ČISTENIE mi stačí tá Cétaphil čistiaca emulzia a na SUCHÚ PLEŤ Cétaphil hydr. krém. Občas ten píling. sedí?

anjelik9

no to maš na suchu dehydratovanu ked ju budeš mať stale taku suchu aj ked budeš používat tu emulziu abo mlieko tak môžeš ja som používala hydratačne kremy na problematicku plet ked som ju nemala veľmi suchu

anjelik9

daky kremik si daj a nebudeš jak susienka potom =) daky hydratačny protizapalovy abo take dačo aby si nemal napnutu plet ja som si teraz objednavala že vyskusam tušim z -odkaz odstránený- čo tu ktosi hovoril že maju 50% zlavy no neodolala som =) ja ten novy biely od garnier lebo po nom sa mi supe iba ta červena koža a nešupem sa cela jak po ostatnych jak je modry garnier clean and clear a tak

ch

No cez deň nemám žiadne lieky na tvár od kožnej. Každé tri dni beriem Antibiotika a večer tie dva gely. Ráno si len vyčistím tvár a to je celé. A píling si aký robíš? Kde ho dostať?