Krúžok španielčiny na Komenského

suns

noo my mame tu callanovu metodu u nas v meste - priamo, a nechce sa mi cestovat nikam...mam dost cestovania do skoly :) ale dakujem, pozriem, kde robia kurzy :) dik moc

suns

aha to je rozdiel? :) odbornu, ja som na etike, a kupili sme si knihu, v ktorej sme sa za 3 semestre dostali na lection 6 !!! NIKTO TU NEVIE UCIT ANGLICKY !!! Jedine british coucil s callanovou metodov, ktory chce 330 € za 3 mesiace :(

UK

ja tiež viem par slov zo spanielciny a tiez som uvazovala ze si ju zapisem buduci rok :) tak uvidim.

a AJ mate normanu ci odbornu?

suns

podla mna celkom dost... ja zo spanielciny viem par slov, ale to len tak z pesniciek... myslim, ze by ti to dalo zakladnu gramatiku a uz by bolo na tebe, ako by si to rozvinula dalej :) konkretne nasa anglictina je uplne na prd... same hovadiny robiime... nikde to sakra nevedia ucit!!!

UK

no nie všetky jazyky to tak maju, ale vačina ano že od zimneho sa začina.
tak potom nejaka jazykovka inak neviem ako inak by si to mala zadarmo.

inak neviem ci by si sa za ten semester nieco naucila. Ale zaujimalo by ma to tiez ze kolko sa da naucit za ten semester ked si zapisem cudzi jazyk.

suns

my mame "druhy romansky jazyk - spanielcina".. ale to skor potrebujem "spanielcina pre zaciatocnikov, alebo spanielcina 1, tak, ako mam uz anglictinu 4