Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrezanie zubu mudrosti

suns

ahojte, som asi pol hodku po zakroku :)
zatial sa usmievam.. :)
tiez mi dal asi 4 vpichy, potom skusal ci je umrtvene a smial sa ze aha teba to neboli, a my uz rezeme :P
vybral hornu 8 behom 5 minut, len sil dlhsie.. tak to mam teraz napuchnute, cakam kym prestane ucinkovat injekcia..uz som si dala ibalgin 400 - pre istotu, som si ista, ze ma to bude boliet.. len ked sa trosku pozrezem, uz umieram :D prikladam si maso na tvar... a netusim, co budem jest... napisem, ako sa to vyvija.. boli vyberanie stychov? ( o tyzden mi idu robit druhu osmicku )tesiiiiiim :D

hraskulca

nuz...u mna to prebiehalo takto...najprv som dostala injekciu na lokalne umrtvenie...potom mi tam nieco napilil...dlatko nepouzil vobec...len som ho mala dost v kosti zakliesneny tak to slo tazsie...kym ho vybral to sme sa natrapili moja sanka si to odskakala :D,potom to zasil....no ale to bolo asi to najprijemnejsie...potom mi tam do dieri prikazal zahryznut taky daky papierik ci obvaz neviem....to osm mala mat 3 hodiny...no ale ked prestalo ucinkovat to umrtvenie...tie dva dni boli horor...strasna bolest celej tej partie...to mi zobral osmicku vpravo dole...bez tabletiek no neviem...napuchla som nehorazne..ani jest sa mi nechcelo tie kasicky polievocky a ine...ale po mesiaci uz to bolo fajn..aj ta diera sa trochu zrastla...lebo to mi velmi zavadzalo..po kazdom jedle ju cistit aby sa nezaniesli nejake necistoty a nevznikla infekcia...ale teraz som uz rada ze ho tam nemam..lebo mam pekny pravidelny chrup...a jeden zubok mi za to nestal

barbinka

suns: v tom máš úplnu pravdu, ale to neznamená, že sa tu nenájdu aj nezištní ľudia.....a všetky dlhy, ktoré Slovensko má by mali zaplatiť Ficovoliči.

suns

nehadajte sa tu v mojej teme !!! :D vsetko na Slovensku je na hovno, esteze niektori ludia su stale ok ! inak je vsetko na hovno, politicky stat, kde ti budu srat na hlavu namiesto pomoci..budu davat prachy romov ked si podpalia vlastny dom, prachy, nove ubytovanie, stravu... a mladym co daju? hovno ... musis ist odtialto do prdele, aby si si zarobil, aby bolo o teba lepsie postarane! v australii ti daju vsetko, byt, skolu, to je iny socialny program... nas socialny program konci v pociatkovych vilach a sperkoch a v slotovych autach a lodiach... OMG KDE SME... svine politicke

fenix1

mame zlych zubarov,neporovnatelny spickovy americky dentista,dievca zlate my tu nie sme sedlaci od svin,tak sa nevyvysuj,to skusaj na sedlakov u seba doma.
hlavne ze cely svet si tu dava robit zuby

rela

lost, takze ked mas kazisko ako svet, vrtaju ti donho ostosest, kym prestanes citit bolest?;) take daco nezapotil teda ani moj byvaly "masiar". Idealne je odstranit kaz, pokial je este okom neviditelny. Nehnevaj sa, ale porovnavat slovensku skolsku lekarku so spickovym americkym dentistom, je asi ako porovnavat svieckovu s pupavou.

barbinka

rela ja mám z teba pocit, že sa vyvyšuješ. ty si myslíš, že nikto iný nebol v zahraničí? ja dosť cestujem a tiež som bola na výmennom pobyte vo francúzsku v rodine a tiež som tam bola u lekárov, aj zubára. Nejaké veľké rozdiely tam neboli. Ja nevravím, že na Slovensku nie sú mäsiari zubári, ako si ich nazvala, ale takisto takí budú v každej krajine.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrezanie zubu mudrosti - Fórum - ZDRAVIE.sk