Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opuchnute ocne viecko

Príspevok v téme: Opuchnute ocne viecko
lost

Co robit, ak sa toto stane? :)
Zacalo to tak pred 4 dnami, a vyzera to tak zaujimavo :) .. asi 3 milimetre hrubsie viecko v dolnej polovici ako zdrave, len na lavom oku.. Pamatam si ze 1-2 dni pred tymto opuchom som citil na tom istom lavom oku taky divny pocit ako keby tam nieco bolo.. aj som to vyplachol, ale ten pocit tam stale bol, nie cely den, ale tak par krat do dna.. nieje to priliz cervene, to viecko len tak mierne. druhe, prave oko vyzera byt O.K. ale toto lave je u K.O.
Co s tym?..
inac som si na to daval masticku optalhmo-septonex
nemam tusenie co to mohlo vyvolat.

akkss

Dobry den chcem sa spyat ci mi budete vediet poradit,uz od vcera vecera,mam bolave a napuchnute prave viecko,alr nie cele len pri kutiku,co to moze byt?

Lulita

hej mas alergiu

ozaj, kde je Denz? teraz som si na nho spomenula, ked vidim jeho prispevok, niekedy tu trcal od rana do vecera :)

hpchndr-ička

pocuvajte ... aj mne sa to stalo mam opuchnute oci od vcera vecera ... nemoze to byt alergia? pretoze predtym om mala opuchnute usta ... help pls ...

pharmist

Najskor to bude jacmen alebo herpes. Odporucam pockat, prejde to same. Vhodny je vyplach harmancekom alebo ociankou alebo masticka Ophtalmo-azulen, pripadne kvapky OCUflash. Kortikoidy do oka musi predpisat lekar, mohli by pomoct. Antibiotika neodporucam, najskor by nepomohli.

lost

dvojbotka - dik :)

zuzic - ouch, ja ze si bola taka bitkarka :)) (.........srandujem)

no tak asi uz len cakat :))
ale najpohodlnejsie je to ked je to oko zatvorene :))

dvojbotka

jeemine nic ti nebude praskat :D len do toho nebarbi nevytlacaj ani nijak nechytaj lebo to rozneses
zrejme si si zaniesol nejak infekciu to je normalne...ja to mavam tiez sem tam a ani to nicim nemaze a prejde tak do 5 dni .
je to konkretne zapal mazovej zlazy...zvacsa vyvolany stafylokokmi . ten hydrocortison by som ja radsej nepouzivala predsa su to kortikoidy radsej davaj ophtalmo framykoin..kortikoidy sa davaju az ked toto antibiotikum nezabere ale to uz musi riesit ocny..mozes si davat aj teple, ale nie horuce, obklady z rumanceka, je protizapalovy alebo vyplachovat oko ociankou.
tak vela zdaru :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opuchnute ocne viecko - Fórum - ZDRAVIE.sk