Čo to so mňou je?

Príspevok v téme: Čo to so mňou je?
(15)

NIekde som čítala výraz existenčny záchvat alebo existenčný šok, asi to nebude to čo ma trápi, ale myslím že to môj stav celkom vystihuje.
Pár sekúnd pred tým ako to príde, veľmi dobre viem že to prichádza, a nedá sa tomu zabrániť. Proste upadnem do stavu, keď neviem ako som sa tu zobrala, čo tu robím.... veľmi ťažko sa mi to opisuje. Ako keby som vôbec nebola človek, len niaka duša..... stále viem svoje meno, nič nezabudnem, cítim city voči svojej rodine a priateľom, ale proste ako keby som to nebola ja... fakt neviem ako to vysvetlit... stáva sa mi to od 6 rokov, nezávisle od citového rozpoloženia, miesta, spoločnosti

Vedel by niekto poradiť??,

sybi25

ano Tessy mas pravdu , (15)skus sa zdoverit rodicom ,mamke alebo komukolvek koho povazujes za dovernu osobu,no urcite hladaj pomoc u odbornika a cim skor

Tessy06

nikto nereaguje, lebo je to príliš vážne, na to aby sa to dalo vyriešiť na nejakom fóre... a konkrétne na tomto si z teba bude väčšina len robiť prču..viď lost

keď sa ti to stáva od 6 rokov, neskúsila si vyhľadať odbornú pomoc? čo rodičia?

.

no ako vidim, ked saa niaka 15 stresuje ci nie je tehotna, odpise jej viac ludi :D ale ja fakt potrebujem pomoc .... :(