Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prve bozkavanie

Príspevok v téme: Prve bozkavanie
Deva222

Caute baby!
Mam 15..a prveho chalana.Chodime spolu "uz" 6 dni..a mam taky problem..uz pred tym ako som s nim zacala chodit..som rozmyslala o prvom bozkavani..ja to neviem!!..co ked budem slinat..alebo mi to nepojde a ja sa starpnim..viem..ze kazdu chvilu ma to caka..prosim vas napiste..ako to bolo u vas..a ako to prebiehalo..ale uprimne:)

bella12

Deva,
pred uskutočnením toho bozkávania, si si istá, že ten chalan naozaj stojí za to, že mu chceš venovať svoj úplne prvý bozk v živote? Žiaden ďalší už prvým nebude, nebudeš neskôr ľutovať, že si si ho neušetrila pre toho pravého? Možno Tvoj prvý chalan je tým pravým, ale to zatiaľ asi ešte nemôžeš vedieť. Si mladučká a predpokladám, že nemyslíš tak dopredu, že by si s tým chalanom počítala v budúcnosti ako so životným partnerom - veď ako píšeš, chodíte spolu len 6 dní. Zbytočne sa neponáhľaj, viem, že tlak kamarátok a okolia môže byť veľký, ale Ty si tá, ktorá určuje v tomto smere svoje pravidlá - váž si seba a váž si každý svoj bozk. Nejde len o to prežiť niečo vzrušujúce a krásne, ale aj o to s kým a kedy. Teraz si zamilovaná, čo je prirodzené, ale tá pravá láska nastupuje až po tom, ako prvá vlna zamilovanosti opadne a ak prerastie do niečoho väčšieho - do lásky. To však potrebuje čas a vzájomné spoznávanie - záľub, postojov, myšlienok. Ak si ušetríš svoj prvý bozk až do tejto fázy, bude mať väčšiu cenu pre vás oboch. Tvoj chalan - ak bude správnym chalanom, bude vedieť, že jeho dievča nerozdáva svoje bozky len tak hocikomu a jej bozk niečo znamená a vyjadruje. Pravdaže všetko je len na Tebe, ako sa rozhodneš.

damienka

je to uplne jednoduche, aj ja som sa bala ale nakoniec zistis ze je to skvely pocit ..neboj sa toho ..u mna sa to zbehlo vsetko velmi rychlo ja doteraz neviem ako to zacalo :D ale bolo to krasne ..hlavne ked uz bude tesne pred tym tak sa neodtiahni to bude ta najhorsia vec co spravis! proste si uz vtedy povedz ze je to tu a prekonaj strach ..pootvor usta a ked sa dotknes partnerovych tak mu daj jazyk do ust ..nie hlboko len kym sa nedotknes jeho sprav nejaky pohyb - len mu po nom prejdi alebo zakruz a schovaj si ho naspat do ust zavri usta a zase to iste odznova ..nie je to tazke ..len treba prekonat ten strach predtym :) potom napis ako si dopadla

ale

Niektorym ludom trva dlhsie pokym tomu pridu na chut. Tak ak ti to hned chutit nebude, sem-tam to zas skus, mozno niekedy bude.

pán Žltý

v prvom rade, nesmieš moc vystrkovať jazyk, skús sa hrať na žiadúco- nežiadúcu- teda chtíč tlm nedostupnosťou...chvíľkovou

zuzic

deva nic to...ale inac si myslim ze vtedy budes tak rozrusena ze keby si hned rozmyslala co a ako tak to je nanic:) pojde same od seba:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prve bozkavanie - Fórum - ZDRAVIE.sk