Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vaginalny orgazmus

Dilaila

Najnovsie studie potvrdili, ze zensky orgazmus sa nedeli na klitoralny a vaginalny. Zeny su schopne dosiahnut orgazmus LEN cez klitoris.

Monulilinka

Z mojej vlastnej skúsenosti - s bývalymi som vaginálny orgazmus vôbec ale vôbec nemala, bola som z toho troška zúfala, ale zrazu som stretla muža svojho srdca a všetko sa zmenilo... sama nechápem aké divy so mnou dokáže robiť....zažívam orgazmy jedna radosť.. počas milovania ich mám aj šesť aj viac....možno je to fakt len v partnerovi.. záleží od neho koľko ti chce dať a nemyslí na seba... môjmu priateľovi robí veľkú radosť ked ma dokáže tak nádherne spraviť... a nezáleží mu na seba aby čo najrýchlejšie bol urobený.. to nie... a ešte záleží od ženy aká je uvolnená.... tak držím palce :) treba skúšať

5ka555

ja som tiez doteraz nezazila vaginalny orgazmus, dievcata okolo mna sa stale dusovali ze pre ne to nie je problem...stale som nad tym rozmyslala a reci typu ze ked nedokazete mat vaginalny ograzmus tak vas chlap necha lebo vas nevie spravit su blbost, rovnako ako chlapi ziju v mylnej predstave ze tie pred vami pri nom orgasmus mali. 90 percent zien ktorych som sa na to pytala mi povedali ze casto predstieraju orgazmus no a naco to je dobre? chlap si mysli ze je hrdina a zena z toho nema nic lebo jej nezostava nic ine ako predstierat stale dookola a dufat ze raz sa to podari kym ju to neprestane bavit a povie si ze asi je cas vymenit ho. takze ja to uz neriesim a hadam sa podari :)

AdamKrt

ketrin614: intenzivne a rytmicke silne tlacenie v malom intervale na bod G. Najlahsie to ide prstami, ked to robi partner, ale po dobrom vydrazdeni to zazijes kludne aj pri styku.

ketrin614

milujem mudrcov muzov:-)mam 38r a doteraz som zazila len klitorisalny orgazmus,staci mi to ku stastiu,ale ak ma niekto normalnu radu ,celkom rada si ju precitam

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.