Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je tu niekto kto sa vyzná v digitál.tlakomeroch?

dvojbotka

ked cely zivot lezis tak preco by nemal byt spravny ?
u zdravych ludi sa v lahu nema merat...lebo vacsinu dna nelezia...lekara zaujima aky ma ten clovek tlak ked robi bezne denne veci,pri ktorych sa povacsine sedi lebo to odzrkadluje ako sa pocas dna citi...proste tlak musi byt oblektivny vzhladom k rozmeru cinnosti cloveka.
u leziaceho pacienta by bolo uplne zbytocne ho postavit alebo posadit a zmerat mu tlak pretoze je to neobjektivna informacia kedze ten clovek lezi od rana do vecera a taky tlak vskutocnosti teda ani nema.

dvojbotka

ked ho meraju v lahu tak ho tak meraju stale...ide o zmenu tlaku za rovnakych podmienok...rozdiel je ked si niekto zmeria tlak v lahu potom sa postavi a bude ocakavat ze ked si zmeria tlak za stoja tak budu rovnake.

dvojbotka

v dvoch meraniach po sebe nikdy nedocielis rovnake nameranie tlaku...tlak sa meni kazdym stiahnutim srdca alebo ovplyvnenim prietoku krvi...svoju ulohu ma napriklad aj rec..stoj...lezanie...proste vsetko a hentie rozdiely su minimalne... ine by bolo keby ti jeden ukazal 120/75 a druhy 70/50.

jožino

no kvalitné sú,,,,,su Tensoval..a jeden Omron
ozaj pharmist ako mám tomu rozdielu rozumieť hodnota dolného a horného tlaku je v druhom meraní v norme?
mne jeden ukáže napr.120/75, druhý 122/82, ktorému mám veriť? alebo sa ten tlak tak rýchlo môže zmeniť?a tlakomery su manžetové

pharmist

Treba rozlisovat tlakomery - zapastny a manzetovy. Zapastne tlakomery su sice lacne, ale vzhladom na nizku pruznost ciev v tejto oblasti je ich ucinok diskutabilna. Manzetove su lepsie a potom zalezi od znacky. Necakaj ze tlakomer za 15 Eur z obchodneho domu bude dobre merat tlak. Dobre tlakomery, odolne voci arytmiam stoja od 70 Eur vysie. A co znamena zakazdym iny tlak? Hodnota horneho tlaku +-7 a dolneho tlaku +-4 v druhom merani je v norme.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.